comScore

Youtube çöktü mü? Youtube giriş sorunu mu yaşanıyor? (2019 Youtube giriş sorunu)

02 Haziran 2019, Pazar 22:39
Youtube çöktü mü? Youtube giriş sorunu mu yaşanıyor? (2019 Youtube giriş sorunu)

Dünya genelinde akşam saatlerinde Youtube kullanıcıları hesaplarına oturum açamama, erişememe gibi sorunlar ile karşı karşıya geldi. Yaşanan bu gelişme 'Youtube çöktü mü?' sorusunu akıllara getirdi. 

Dünyanın en çok video izlenme platformu olan Youtube çöktü mü? Kullanıcılar bu akşam itibari ile Youtube üzerinden hesaplarına erişememe, oturum açamama sorunu ile karşılaştı. Yaşanan bu sorundan sonra sosyal medya kullanıcıları internet ortamında Youtube çöktü mü? Youtube neden girilmiyor? Youtube giriş problemi şeklinde araştırmalar yapmaya başladı.


Youtube çöktü mü? Youtube giriş problemi, Youtube oturuma açmıyor


Dünyaca günlük milyonlarca tıklayıcı sayısına ulaşan ve en çok video izlenme platformu olan Youtube'da akşam saatleri itibari ile Dünya genelince çeşitli sorunlar yaşanmaya başladı.

Youtube kullanıcıları kendilerine ait özel hesaplara giriş yapamama, oturum açamama gibi sorunlar ile karşılaşmaya başladı. Yaşanan bu sorunun bazı bölgelerde yaşandığı sosyal medya kullanıcıları tarafından duyuruldu. Youtube yaşanan oturum açamama sorunu nedeni ile her hangi bir resmi açıklama yayınlamadı.
Yaşanan aksaklık kısa sürede düzeldi ve Youtube kullanıcıları hesaplarına oturum açarak giriş yapabildi.


Youtube ne zaman kuruldu? Youtube kurucuları kimlerdir?


YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Youtube, 2005'te ABD vatandaşı Jawed Karim, Steve Chen, Chad Hurley isimleri tarafından kurulmuştur.


Youtube giriş, Youtube hızlı giriş için tıklayın

Futbolrena Haber Turu (17 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.