comScore

Rizespor Rizespor

Yönetimden taraftarlara Kayserispor maçı çağrısı - Çaykur Rizespor Haberleri

22 Şubat 2017, Çarşamba 19:37
Yönetimden taraftarlara Kayserispor maçı çağrısı - Çaykur Rizespor Haberleri

Çaykur Rizespor yönetimi kritik Kayserispor maçı öncesi taraftarlara çağrı gönderdi.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Ofluoğlu ve basın sözcüsü Saffet Mete Cuma akşamı Kayserispor ile Rize'de oynayacakları kritik maç öncesi taraftarlarından destek istedi.

20 puanla 16. sırada küme düşme potasında bulunan Çaykur Rizespor, 22 puanla 15. sırada bulunan Kayserispor'u ağırlayacak. 


Ömer Faruk Ofluoğlu'ndan Çaykur Rizespor taraftarına çağrı


Maçın önemine değinen Ofluoğlu "Maçı kazanacak gücümüz var. Biz iyi oynayan, çok mücadele eden ve koşan bir takımız. Bizim için on ikinci adam çok önemli. En eksik noktalarımızdan birisi de seyirci desteğimiz. Böyle bir günde Çaykur Rizespor taraftarının takımın yanında olmasını arzu ediyoruz ve istiyoruz. Neticede futbol seyircisiz hiçbir zaman güzel değil. Maç seyirci ile oynanır. Bütün taraftarların maça gelip destek vereceklerine inanıyorum." dedi.


Çaykur Rizespor - Kayserispor maçında taraftarlara şapka hediyesi


Bu maç öncesinde yönetim bilet fiyatlarını da yarı yarıya indirirken Ofluoğlu, "Maçtan önce gelen taraftarlarımıza, bir hatıra olarak Çaykur Rizespor şapkası hediye edeceğiz. Bunu bir milat olarak kabul ediyoruz." ifadelerini kullandı.


Saffet Mete: "Çaykur Rizespor taraftarsız bir kulüp olamaz"


Basın sözcüsü Saffet Mete ise "Önümüzde kendi evimizde oynayacağımız 6 maç daha var. İnşallah onlar içinde bir başlangıç olacak. Ligin sonuna kadar artık aynı coşkuyla devam edecek. Çaykur Rizespor ve yönetiminin buna ihtiyacı var." şeklinde konuştu.
Mete ayrıca "Taraftarsız bir kulüp olmaz. Şu an sorunları konuşmanın değil, bir ve beraber olmanın zamanı. Biz, yönetimi ve taraftarı ile örnek bir kulübüz. Çok sabırlı olacağız. Sabırla beraber beklediğimiz galibiyeti alacağız." diyerek sözlerini noktaladı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)