comScore

Galatasaray Galatasaray

Yönetimden Selçuk İnan'a destek

12 Eylül 2016, Pazartesi 08:54
Yönetimden Selçuk İnan'a destek

Kayserispor maçında ilk yarının sonunda oyundan alınan Selçuk İnan'a Levent Nazifoğlu'ndan destek geldi.

FutbolArena Özel - Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, Kayseri'de 91. dakikada sıcağı sıcağına Selçuk İnan ile görüştü. 6 yıllık Galatasaray kariyerinde ilk kez 45 dakika bitiminde kenara alınan Selçuk İnan'ın morali de keyfi de bozuktu. Son derece üzgündü.

Ve Levent Nazifoğlu, 1-1'lik Kayserispor maçı bitiminde soluğu Selçuk İnan'ın, yanında aldı. Dönüş yolculuğunda Nazifoğlu, Riekerink tarafından kenara alınan Selçuk ile özel olarak görüştü.
Galatasaraylı yönetici, Selçuk İnan'a, " Sakın moralini bozma. Riekerink, bu hamleyi taktik icabı yaptı. De Jong'un da durumunu görmek istemiştir. Önümüzdeki maçlarda da senle De Jong'u deneyecektir. kimseden geride değilsin. Bunu bil. Sen bu takımın kaptanısın. Galatasaray'a büyük başarılar yaşattın ve daha da yaşatacaksın. Yazılıp çizilen hiçbir şeye takılma." dedi.
Galatasaray kaptanı Selçuk İnan ise sarı kırmızılı yöneticiye, "Biliyorum, merak etme ağabey. Riekerink'in kararına da saygılıyım. Takımın başarısı adına hepimiz daha iyisini vereceğiz, vermeliyiz" dedi.

Selçuk, Galatasaray'a geldiğinden bu yana ise kulübe yüzü görmedi. Üst düzey bir performans sergileyen Selçuk İnan, Galatasaray forması ile 217 maça çıktı. Ve sarı kırmızılı takıma 50 gol, 54 asistle üst düzey katkı sağladı.

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.