comScore

Galatasaray Galatasaray

Yılmaz Vural'dan Tudor ve Galatasaray hakkında şok sözler

15 Şubat 2017, Çarşamba 17:50
Yılmaz Vural'dan Tudor ve Galatasaray hakkında şok sözler

Yılmaz Vural, Galatasaray'ın Igor Tudor ile anlaşmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Teknik Direktör Yılmaz Vural, Galatasaray'ın Igor Tudor ile sözleşme imzalamasının ardından yaşanan süreçle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Yılmaz Vural'dan Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Tudor için açıklama


TRT Radyo Haber'de katıldığı programda konuşan Yılmaz Vural, Igor Tudor'un Galatasaray'ın teknik direktörü olmasıyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

"DUYGUSAL OLARAK ÇOK YANLIŞ."
"Bir kere duygusal olarak çok yanlış. İki taraf da haklı ama hoş olmadı. Ayrıca bir şey diyeceğim, Igor Tudor, Karabükspor'u şampiyon mu yaptı? Aldığı puan 27. Şimdi bakalım aynı oyunu Galatasaray'da oynatabilecek mi?"

"GALATASARAY'A GELMEK NASİP DEĞİLMİŞ"

Galatasaray'a gelmek nasip değilmiş. Ne yapalım kardeşim? Oluyor böyle şeyler. Galatasaray yönetiminden bana teklif gelmedi ama yönetim dışında herkesten talep geldi Galatasaray'da çalış diye. Neymiş efendim, 'Sneijder'i idare edemezler'' diyorlar. Böyle sığ düşünce olur mu? Yapmayın Allah aşkına. Riekerink'i geçtim. Tudor kariyerinde kaç tane yıldız futbolcu idare etmiş?" ifadelerini kullandı. 

"BANANE YA! NE YAPARSA YAPSIN..."

Yılmaz Vural, TRT Radyo Haber'de son olarak bir seyircinin "Igor Tudor Galatasaray'da ne yapar?" sorusuna ise "Ne yaparsa yapsın. Banane ya." diye yanıt verdi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"