comScore

Galatasaray Galatasaray

Yılmaz Vural: 'Galatasaray'ı şampiyon yaparım'

14 Şubat 2017, Salı 09:28
Yılmaz Vural: 'Galatasaray'ı şampiyon yaparım'

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, Galatasaray ile ilgili konuştu. Son dakika Galatasaray haberleri.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'a mağlup olarak şampiyonluk yolunda önemli bir avantajı kaybeden Galatasaray'da teknik direktör Jan Olde Riekerink'in geleceği masaya yatırıldı. Sarı kırmızılı takımın yolları ayırma ihtimali yüksek olan Hollandalı çalıştırıcının yerine getirmeyi planladığı isimlerle ilgili iddialar gündeme atılıyor. 

Igor Tudor, Hasan Şaş ve Raşit Çetiner isimleri geçerken deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural'dan da bir açıklama geldi. Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına konuşan Yılmaz Vural, sarı kırmızılı takımda göreve hazır olduğunu ifade ederek şunları söyledi.
 

Yılmaz Vural'dan Galatasaray açıklaması


"Galatasaray beni alırsa pişman olmaz. Benim hatam yüzünden şampiyonluk kaçmaz en azından bunu çok iddialı olarak söylüyorum. Galatasaray'ın maçlarını da izledim. Kayseri maçında Ünal Aysal'ın locasındaydım. Galatasaray'ı çok iyi tanıyorum. Gelirsem sanki uzun zamandır çalıştırıyormuş gibi olurum. Deveye hendek mi atlatıyoruz sanki? Zaten Galatasaray formasını sahaya koysan 1 puan alır, ben de 3'e tamamlarım. Galatasaray'ı şampiyon yapacağımı düşünüyorum. Galatasaray yönetimi beni alırsa pişman olmaz."
 

Galatasaray yönetiminde çoğunluk Jan Olde Riekerink ile yolların ayrılmasını istedi


Toplantıya katılan yöneticilerin büyük çoğunluğu Riekerink ile yolların ayrılması yönünde fikir beyan etti. Ancak, yerine 4 aylığına gelecek bir teknik adam konusunda uzlaşmaya varılamadı.
Bu yüzden son karar daha kapsamlı düşünmek adına saat 14:00'teki Galatasaray Yönetim Kurulu toplantısına bırakıldı. 
 

Igor Tudor Galatasaray'a geliyor mu?


TUDOR İLE GÖRÜŞME YAPILACAK

Galatasaray yönetiminin teknik direktör adaylarında listenin başında ise Igor Tudor yer alıyor. Sarı kırmızılı idareciler Salı günü Hırvat teknik adam ile bir görüşme yapacak. 

TUDOR'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

FutbolArena'nın gelişmeler üzerine ulaştığı Igor Tudor, Galatasaray ile alakalı konuşmaktan kaçındı.

Eşinin doğum yapacak olması nedeniyle Zagreb'te olan Igor Tudor, “Galatsaray'dan teklif aldınız mı?” sorusuna “ Yorum yapamam. Yaparsam yanlış olur. Benim bir şey söylememem lazım şu anda” dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)