comScore

YKS İngilizce Öğretmenliği taban puanı ve başarılı sıralaması (İngilizce öğretmenliği başarılı sıralaması)

31 Temmuz 2018, Salı 15:55
YKS İngilizce Öğretmenliği taban puanı ve başarılı sıralaması (İngilizce öğretmenliği başarılı sıralaması)

YKS 2018 sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih yapacak olan adaylar için İngilizce Öğretmenliği taban puanı ve başarı sıralamasının tam listesine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - YKS sınav sonuçları açıklandı mı? Son dakika ÖSYM sonuçları açıkladı. YKS 2018 sınav sonuçları açıklandı. Milyonlarca insanın merak ettiği YKS 2018 sınav sonuçları saat 00:00 itibariyle açıklandı YKS 2018 sınav sonuçlarının ardından üniversite tercihleri yapacak olanlar İngilizce Öğretmenliği sıralamasını araştırmaya başladı. Peki İngilizce Öğretmenliği taban puanı kaç? İngilizce Öğretmenliği sıralamasına nasıl ulaşabilirim? YKS İngilizce Öğretmenliği taban puanı ve YKS İngilizce Öğretmenliği başarı sıralamasına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

İngilizce Öğretmenliği bölümü başarı sıralaması ve taban puanı aşağıdaki listede yer alıyor. 
LİSTENİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN>>>

 

YKS 2018 tercih robotu (Üniversite tercih robotu)


ÖSYM, internet sitesinden yaptığı açıklamada, “30 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihlerinde uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (2018-YKS) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. 2018-YKS'ye ait madde analizleri incelenmiş, cevap anahtarlarının kontrolleri tamamlanmış, itirazlar bilimsel açıdan değerlendirilmiştir. 1 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavının Yabancı Dil Oturumunun İngilizce Testi'nde (2018-YKS YDT) yer alan 41 numaralı soru için doğru cevap olarak ilan edilen “C” olarak girilmiş doğru cevabının “D” olarak düzeltilmesine karar verilmiştir. Adaylar, sınav sonuçlarına 31 Temmuz 2018 tarihinde saat 00.01'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler” denildi. ÖSYM, YKS sonuçlarını günün ilk saatlerinde yayınladı. Adaylar, sınav sonuçlarına ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecekler. Aşağıdaki link üzerinden ÖSYM'nin aday işlemleri sistemine erişebilirsiniz.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"