comScore

YKS ek yerleştirme sonuçları sorgulama (YSK ek sonuçlar açıklandı) YKS nedir?

28 Eylül 2018, Cuma 11:22
YKS ek yerleştirme sonuçları sorgulama (YSK ek sonuçlar açıklandı) YKS nedir?

YKS sonuçları açıklandı mı? YKS sonuç sorgulama, YKS sonuçları, YKS ek yerleştirme sonucu, YKS nedir, YKS sonuçları ne zaman açıklandı? YKS ek yerleştirme sonuç sorgulama ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz.

YKS nedir? YKS sonuçları açıklandı mı? YKS ek yerleştirme sonuçları, YKS sonucu öğrenme, YKS sonucu sorgulama, YKS sorgulama ekranı nerede? ÖSYM, YKS ek yerleştirme sonuçlarını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Peki YKS sonuçları nasıl oldu, YKS yerleştirme sonucu öğrenme, YKS sorgulama ekranı, YKS sorgu ek yerleştirme gibi aramaların yanıtlarını haberimizde öğrenebilirsiniz. 
 

YKS ek yerleştirme sonuçları sorgulama (YKS sonuçları açıklandı 28 Eylül 2018)


YKS ek yerleştirme tercih sonuçlarını bekleyen öğrenciler için müjdeli haber geldi. YKS ek yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından az önce açıklandı. ÖYSM'nin internet sitesine girerek YKS ek yerleştirme tercih sonuçlarına göz atabilir ve YKS sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. 

YKS SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

YKS kayıt tarihleri ne zaman? YKS ek yerleştirme kayıt tarihi


YKS kayıt tarihlerinin ne olduğu merak ediliyor. ÖYSM tarafından açıklanan YKS ek yerleştirme sonuçlarının ardından bir programa yerleşme hakkı kazanan öğrenciler YKS kayıtlarını 1-5 Ekim 2018 tarihleri arasında yapabilecekler. Kayıt işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler ise YKS 2018 Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunda yer almaktadır.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!