Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, Kayseri Erciyesspor maçı nedeniyle MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile görüşeceğini açıkladı."/> Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, Kayseri Erciyesspor maçı nedeniyle MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile görüşeceğini açıkladı.">

Adana Demirspor Adana Demirspor

Yılmaz Vural'dan zehir zemberek açıklamalar - Adana Demirspor Haberleri

02 Mayıs 2016, Pazartesi 18:51
Yılmaz Vural'dan zehir zemberek açıklamalar - Adana Demirspor Haberleri

Adana Demirspor'un yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, Kayseri Erciyesspor maçı nedeniyle MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ile görüşeceğini açıkladı.

FutbolArena - PTT 1.ligin güçlü ekiplerinden Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

21 yıldır Süper Lig hasreti çektiklerini belirten Yılmaz Vural : “Çalışmalarımız büyük bir titizlikle sürüyor. 21 yıldır özlenen başarının yakalanması yolunda oyuncularıma son derece güveniyorum” dedi.
Yılmaz Vural “Oyuncularımla yaptığım görüşmelerde hepsinin bana kayıtsız şartsız güvendiğini hissettim. Gece 3'lere 4'lere kadar uyumadan, rakiplerimizi takip ediyorum. Çok büyük bir zevkle çalışıyorum. Futbolda isimle şampiyon olunmuyor. Sahada icraat gerekiyor. İnşallah bu çalışmalarımızın ürününü hep beraber alacağız” şeklinde konuştu.
 
266190-haber
 

Yılmaz Vural, Kuddusi Müftüoğlu ile görüşecek


Hakemlerin verecekleri kararda çok daha dikkatli olmalarını isteyen Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, “Kayseri Erciyesspor maçımızda ofsayt gerekçesiyle verilmeyen net bir golümüz var. Deniz Çoban, bu golü iptal eden yan hakemin Alanya bölgesinden olduğunu söylüyor. MHK Başkanıyla Kuddusi Müftüoğlu ile görüşeceğim. Hakkımızı yedirmeyiz. Herkes bu mücadelede çok büyük emekler harcıyor” diye konuştu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!