comScore

Yılmaz Vural maç sonu fenalaştı! Ambulans sahaya geldi

11 Mart 2020, Çarşamba 21:10
Yılmaz Vural maç sonu fenalaştı! Ambulans sahaya geldi

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Adana Demirspor maçında yaşadığı büyük heyecan ve stres nedeniyle müsabaka sonrasında fenalaştı. 

FutbolArena - TFF 1. Lig'de oynanan Adana Demirspor - Akhisarspor maçının ardından Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural fenalaştı. Oldukça stresli geçen müsabakayı Akhisarspor 3-2 kazanırken, maç sonunda Yılmaz Vural rahatsızlandı ve ambulans yedek kulübesinin önüne geldi. 


Adana Demirspor - Akhisarspor maç haberleri: Yılmaz Vural son dakika sağlık durumu


Ambulans saha kenarına gelirken, görevliler ilk müdahaleyi yedek kulübesinde yaptı. Adana Demirspor ile Akhisarspor arasında oynanan müsabakayı konuk ekip Akhisarspor 3-2 kazandı. Oldukça kritik ve önemli olan müsabakada büyük stres yaşayan Yılmaz Vural, maçın bitiş düdüğünün ardından rahatsızlandı. 

"BANA TUZLU AYRAN VERİN, BİR ŞEYİM KALMAZ"
DHA'nın haberine göre, "Yılmaz Vural maç sonu fenalaştıktan sonra yanındakilere, "Bana tuzlu ayran getirin. Onu içeyim, bir şey kalmaz" dedi. Deneyimli teknik adam kendisine getirilen tuzlu ayranı içti ve ardından ayaklandı.

GEÇMİŞ OLSUN YILMAZ VURAL

Korkulan olmadı ve Yılmaz Vural sağlık ekibinin müdahalesi sonrasında ayağa kalktıktan sonra yardımcılarıyla birlikte soyunma odasına gitti. Ayağa kalktıktan sonra gülerek galibiyet sevincini yardımcıları ve oyuncularıyla paylaşayan deneyimli teknik adam, soyunma odasına gitti

TFF 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!