comScore

Yıldız Tilbe'den intihar haberlerine sert tepki

20 Eylül 2017, Çarşamba 23:31
Yıldız Tilbe'den intihar haberlerine sert tepki

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe intihar ettiğine dair haberlere sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Yıldız Tilbe intihar mı etti? Ünlü sanatçı hakkında çıkan haber sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Sözcü'nün haberine göre ünlü sanatçının evinde hap içerek intihar girişimde bulunduğu iddia edilirken, sonrasında ise Yıldız Tilbe'den bu haberler hakkında açıklama geldi. 


Yıldız Tilbe intihar mı etti, öldü mü?


Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin intihara girişiminde bulunduğu ve yüksek dozda hap içtiği yönündeki iddialar sosyal medyada bir anda gündem oldu. Sanatçının sevenleri bu haberin ardından büyük üzüntü yaşarken, akıllara hemen Yıldız Tilbe'nin bir röportajında o dönem Eşitmez'e olan aşkını şu sözlerle anlatmıştı: “Âşık oldum, adam evli çıktı, benim değildi. Çok üzüldüm. Ölüyordum. Şaka değil! Onu düşündüğüm zaman içimde bir şey vardı büyüyordu, hissediyordum. Bir gittim hasta çıktım, iyi mi? Hastaneye yattım, düşünmemeye çalıştım, attım o içimdeki kötü şeyi elimden geldiğince. Sonra adamı unuttum, rahatladım Allah'ıma bin şükür. Âşık oldum mu, çok derin yaşıyorum aşkı. Yine öyle sevebilirim. Ama kimseyi öyle sevmek istemiyorum.” demişti. YILDIZ TİLBE'DEN AÇIKLAMA GELDİ
Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ise kendisine ait twitter hesabından intihar ettiğine dair çıkan haberleri yalanladı ve sert tepki gösterdi. Yıldız Tilbe, Hakkımda yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum." derken, Haklımda yanlış haber yapan gazete ve haberin yalan içeriği için avukatım hukuki yollara başvuracaktır." şeklinde de sert tepki gösterdi. 

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN'DAN BÜYÜK TEPKİ!

Yıldız Tilbe'nin intihar ettiği yönündeki haberler sosyal medyada bir anda gündem olunca, ünlü sanatçının menajeri bu iddiaları yalanlarken, yakın arkadaşı Armağan Çağlayan ise büyük tepki gösterdi. Çağlayan, "Yıldız Tilbe haberi külliyen yalan. Şimdi konuştum, dipçik gibi. Kim uydurduysa bir tarafından uydurmuş." dedi.   

Yıldız Tilbe kimdir?


İzmir'in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde gecekondu mahallesinde doğmuş olan Yıldız Tilbe ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür. Ailesi içinde "Yadigar" takma adıyla hitap edilmiştir. Annesinin adı Altun, babasının adı Ali'dir. Orta ikinci sınıfta okuduğu Mustafa Rahmi Balaban Okulu'nda eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır.Çok küçük yaşlardan beri şarkı söylemeye başlamıştır. 18 yaşından önce evlenmiştir. Sezen Burçin (d.1985) adında bir kız çocuğu oldu.1989 yılında boşandı.. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan'dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir'de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır.Sahneye ilk olarak 1990 yılında Cengiz Özşeker'in patronu olduğu bir klüpte başlamıştır. 1991 yılının sonlarında Sezen Aksu, Tilbe'nin ismini duyup kendisini dinlemeye gelmiş ve vokalistlik teklif etmiştir. İki sanatçı tanışmış, Tilbe vokalistlik teklifini kabul ederek İstanbul'a gelmiş, Sezen Aksu'nun evine taşınmıştır. Sezen Aksu'ya konserlerinde ve albümlerinde vokallik yapmıştır. Sezen Aksu ile yolları ayrıldıktan sonra İstanbul'un gece kulüplerinde şarkı söylemeye başlamıştır. Bu sırada Cem Özer'in "Laf Lafı Açıyor" isimli programında solistlik teklifi almış ve bir süre programın solisti olarak şarkı söylemiştir. Bu programda kazandığı ün ile albüm teklifleri alarak 1994 yılının yazında ilk klibini Cenk Torun'la birlikte oynadığı "Delikanlım" adlı parçaya çekti. 

Bu yıllarda birçok sanatçıya hit olan şarkılar vermiş, vokaller yapmıştır.1996 yılında narkotik şube tarafından sanatçının evine yapılan baskında bir miktar esrar bulunmuş ve Tilbe üç gün gözaltında tutulmuş ardından serbest bırakılmıştır. Esrardan kurtulmak için Balıklı Rum Hastanesinde bir süre tedavi görmüştür.Yazdığı şarkılarda hüzün, aşk ve ayrılık konularını edinmiş olan Yıldız Tilbe şarkıları ve bestelerinde romantik konuları işlemiştir Tarz olarak pop ile başlamış ve repertuvarını genişleterek arabesk, halk müziği ve sanat müziği formlarını da kullanmıştır.2006 yılında yayınlanan ve sanatçının maxi-single çalışması olan Tanıdım Seni, 6 şarkı ve 2 versiyonla toplamda 8 şarkı barındırıp, sanatçının 11. albümüdür. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği Yıldız Tilbe'ye aittir. 

2012 yılının başlarında TRT Müzik kanalında 5 hafta süren "Şarkıların Yıldızı" adlı müzik programı yapmıştır. Program daha sonra TRT'nin maddi imkanlarının yetersizliği gerekçesi ile yayından kaldırılmıştır. 28 Ekim 2012 tarihi itibariyle her pazar akşamı Flash TV'de yayınlanan "Yıldız Tilbe ile" isimli televizyon programıyla ekranlara geri dönmüştür.

Aktüel gündemle ilgili tüm gelişmelere Aktüel Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Michelangelo’nun
Michelangelo’nun savaş aleti ne?Ninja Kaplumbağa’lardan Michelangelo’nun kullandığı savaş aletinin adı nedir
\"İzmir’de
İzmir’de 1932’de gazetelerde haber olan cemiyetin adı ne? - 1932 Ocak’ta İzmir’de hangi isimde bir cemiyetin kurulacağının ilan edilmesi gazetelerde haber olmuştur?
", "yildiz-tilbeden-intihar-haberlerine-sert-tepki-328329h/", "20 Eylül 2017, Çarşamba 23:31", "1", "", ""];hbr[1] = [354383, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/asli_sume_efeoglu_kimdir_kac_yasinda_nereli_evli_miQV.jpg", "Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?", "Adnan Oktar ve çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi, nereli? Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu ile iligli tüm bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kimdir, kaç yaşında? Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu, Şener Şen’in yeğeni mi? Aslı Süme Efeoğlu nereli, kaç yaşında? Gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu evli mi?


Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu kaç yaşında, kimdir?


Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonun yankıları devam ediyor. Polis bu gece saatlerinde Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nu gözaltına alındı. Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun kim olduğu yönünde internette aramalar başladı. Şener Şen’in yeğeni olarak bilinen Aslı Süme Efeoğlu’nun Adnan Oktar çetesine yakınlığı iddia ediliyor. 
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen oprasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan yapıtğı paylaşımlar da oldukça dikkat çekici. Adnan Oktar operasyonunda gözaltına alınan Aslı Süme Efeoğlu’nun tutuklanıp, tutuklanmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda günlerdir aranan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun sosyal medya hesabı İnstagram’dan Adnan Oktar’a yönelik paylaşımları dikkat çekiyor. 

Aslı Süme Efeoğlu sık sık Adnan Oktar’a bağlı olan kanalda canlı yayında katılarak programlarda dikkat çekiyordu. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu düzenlenen operasyon ile gözaltına alındı. 
 

ASLI SÜME EFEOĞLU’NUN İNSTAGRAM PAYLAŞIMLARI


\"\"

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "asli-sume-efeoglu-kimdir-kac-yasinda-nereli-evli-mi-354383h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:40", "1", "", ""];hbr[2] = [354382, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/sener_senin_yegeni_gozaltina_mi_alindi_sener_senin_yegeni_neden_gozaltina_alindi_asli_sume_efeoglu_kimdircp.jpg", "Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Şener Şen’in yeğeni neden gözaltına alındı? (Aslı Süme Efeoğlu kimdir?)", "Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonun yankıları devam ediyor. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar çetesine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Adnan Oktar çetesine yönelik operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni hakkında bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonda bir çok isim gözaltına alınmıştı. Son dakika habere göre Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun da gözaltına alındığı bilgisi sosyal medyada gündeme oturdu. Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar operasyonunda gözaltına mı alındı? Şener Şen’in yeğeni gözaltına mı alındı? Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Aslı Süme Efeoğlu Şener Şen’in yeğeni mi?

Geçtiğimzi günlerde Adnan Oktar’a yönelik düzenlenen operasyonun yan etkiledi devam ediyor. Sosyal medyada günlerdir konuşulan Adnan Oktar operasyonuna yeni bir dalga eklendi. Ünlü oyuncu Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu, Adnan Oktar operasyonunca gözaltına alındı bilgisi son dakika olarak ajanslara düştü.


Aslı Süme Efeoğlu kimdir? Aslı Süme Efeoğlu Şener Şen’in yeğeni mi?


Şener Şen’in yeğeni olarak bilinen Aslı Süme Efeoğlu’nun Adnan Oktar çetesine yakınlığı nedeni ile gözaltına alındığı bilgisi geçildi.
Adnan Oktar çetesine yakın olduğu iddia edilen Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu düzenlenen operasyon ile yakalandı ve gözaltına alındı. Adnan Oktar çetesine yakınlığı iddia edilen Aslı Süme Efeoğlu’nun tutuklanıp, tutuklanmayacağı ise henüz bilinmiyor.

\"\"


ADNAN OKTAR’IN GÖZALTINA ALINMA GÖRÜNTÜLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINCanlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "sener-senin-yegeni-gozaltina-mi-alindi-sener-senin-yegeni-neden-gozaltina-alindi-asli-sume-efeoglu-kimdir-354382h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:30", "1", "", ""];hbr[3] = [354381, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/erkenci_kus_son_bolum_full_tek_parca_izle_17_temmuz_2018_sali_erkenci_kus_4_bolum_17_temmuz_izleVF.jpg", "Erkenci Kuş son bölüm full tek parça (İZLE - 17 Temmuz 2018 Salı) Erkenci Kuş 4. bölüm 17 Temmuz İZLE", "Star TV’nin sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş dizisi 4. bölümü yine nefesleri kesti. Peki Erkenci Kuş dizisi son bölümünde neler oldu? Erkenci Kuş son bölümü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölüm özetini ve diğer tüm detayları haberimizde derledik. ", "
FutbolArena - Star TV’nin sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Erkenci Kuş 4. bölümüyle yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Erkenci Kuş dizisinin son bölümü olan Erkenci Kuş dizisinin 4. bölümünü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümün özetinin haberimizde derledik. Peki Erkenci Kuş dizisi son bölümünde neler oldu? Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm özetine haberimizin devamından göz atabilirsiniz. Ayrıca Erkenci Kuş dizisinin son bölümü olan Erkenci Kuş dizisinin 4. bölümü izleyemeyenler için Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümünü full tek parça izlemek için gerekli olan bağlantıya da yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm (Erkenci Kuş dizisi son bölümde neler oldu?)


Sanem, Can’ı kıskandığını itiraf edemez. Henüz kendine itiraf edememiş, Can’a nasıl etsin! İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can’ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Mümkün mü? Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir.  Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCULARI
Demet Özdemir
Can Yaman
Öznur Serçeler
Özlem Tokaslan
Berat Yenilmez
Birand Tunca
Sevcan Yaşar
Ceren Taşçı
Cihan Ercan
Tuğçe Kumral
Anıl Çelik
Sibel Şişman
Ali Yağcı
Tuan Tunalı
Yapım: Gold Film
Yapımcı: Farut Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

\"\"


Erkenci Kuş dizisi 4. bölüm (17 Temmuz 2018 Salı)


Erkenci Kuş dizisi son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölüm yayınlandı. Peki Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümü nasıl izlerim? Erkenci Kuş son bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Erkenci Kuş son bölüm izle, Erkenci Kuş 4. bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm puhu tv izle, Erkenci Kuş son bölüm youtube izle, Erkenci Kuş son bölüm full tek parça izle, Erkenci Kuş son bölüm Star TV izle, Erkenci Kuş 4. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Erkenci Kuş son bölüm olan Erkenci Kuş 4. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "erkenci-kus-son-bolum-full-tek-parca-izle-17-temmuz-2018-sali-erkenci-kus-4-bolum-17-temmuz-izle-354381h/", "17 Temmuz 2018, Salı 23:29", "1", "", ""];hbr[4] = [354368, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/bjk_hazirlik_maci_canli_izle_bjk_hazirlik_maci_sifresiz_veren_kanallar_bjk_reading_hazirlik_maci_canli_izleeN.jpg", "BJK hazırlık maçı canlı izle - BJK Reading canlı yayın", "BJK - Reading hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler internet ortamında BJK hazırlık maçının başlamasına kısa süre kala, BJK hazırlık maçı izle, BJK hazırlık maçı canlı izle, BJK hazırlık maçının şifresiz veren kanallar var mı? şeklinde arama yapmaya başladılar. BJK - Reading hazırlık maçına dair tüm bilgiler haberimizde. ", "
FutbolArena - BJK hazırlık maçı saat kaçta? BJK - Reading hazırlık maçı hangi kanalda? BJK hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için son dakika BJK - Reading hazırlık maçına dair tüm bilgileri haberimizde derledik. BJK - Reading hazırlık maçının ilk 11’leri belli oldu. 

Beşiktaş: Utku, Gökhan Gönül, Medel, Fatih, Adriano, Dorukhan, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin
Reading: Mannone, Yiadom, Gunter, Meyler, McShane, Moore, Aluko, Kelly, Meite, Swift, Barrow

Peki BJK hazırlık maçını nasıl canlı izlenir? BJK hazırlık maçını şifresiz veren kanallar hangisi? BJK - Reading hazırlık maçı sat 20:00’den itibaren Smart Spor’dan naklen yayınlanacak. BJK - Reading hazırlık maçını canlı ve şifresiz izlemek isteyenler için gerekli olan bilgiler haberimizin devamında. 
 

BJK son dakika haberleri (17 Temmuz 2018 Salı)


Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampında sürdüren Beşiktaş, günün ilk antrenmanında kondisyon ağırlıklı çalıştı.  Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen idmana ısınma ve istasyon koşularıyla başlayan futbolcular daha sonra çeşitli oyunlar oynadı.  Dar alanda oyun ve kontrollü pas çalışmasının ardından yarı sahada yapılan çift kale taktik maçıyla idman sona erdi.
 

Beşiktaş - Reading maçı hangi kanalda? (Beşiktaş - Reading maçı canlı yayın)


Avusturya kampındaki ikinci hazırlık maçında Reading ile karşılaşacak olan Beşiktaş’ın ilk 11’i belli oldu. Siyah beyazlılar, Utku, Gökhan Gönül, Medel, Fatih, Adriano, Dorukhan, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin 11’iyle sahaya çıkacak. 

Beşiktaş - Reading hazırlık maçını canlı izlemek isteyenler internet ortamında maçın başlamasına kısa süre kala, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı canlı izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı şifresiz izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı D Smart izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı youtube izle, Beşiktaş - Reading hazırlık maçı periscope izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Beşiktaş - Reading hazırlık maçını canlı izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

SMART SPOR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "bjk-hazirlik-maci-canli-izle-bjk-reading-canli-yayin-354368h/", "17 Temmuz 2018, Salı 19:41", "1", "", ""]; slide[0] = [354335, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/remziye_tosuna_neden_sorusturma_acildi_remziye_tosun_kimdir_remziye_tosun_nereli_remziye_tosun_evli_mi_kac_yasindavm.jpg", "Remziye Tosun’a neden soruşturma açıldı? Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun evli mi, kaç yaşında?", "HDP Milletvekili Remziye Tosun hakkında soruşturma başlatıldı. Bu gelişmenin ardından insanlar Remziye Tosun hakkında neden soruşturma başlatıldığını araştırmaya başladı. Bununla birlikte Remziye Tosun kimdir? Remziye Tosun kaç yaşında? Remziye Tosun nereli? Remziye Tosun ne iş yapar? Remziye Tosun’a dair diğer tüm gelişmeler haberimizde. ", "remziye-tosuna-neden-sorusturma-acildi-remziye-tosun-kimdir-remziye-tosun-nereli-remziye-tosun-evli-mi-kac-yasinda-354335h/", "17 Temmuz 2018, Salı 11:41", ""];slide[1] = [354327, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/transferde_son_dakika_gelismeleri_buradazB.jpg", "Transferde son dakika gelişmeleri burada", ".", "transferde-son-dakika-gelismeleri-burada-354327h/", "17 Temmuz 2018, Salı 10:13", ""];slide[2] = [354322, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fatih_tezcan_tutuklansin_neden_tt_oldu_fatih_tezcan_ataturk_ve_kemalistler_icin_ne_dediuI.jpg", "Fatih Tezcan tutuklansın neden TT oldu? Fatih Tezcan Atatürk ve Kemalistler için ne dedi?", "Fatih Tezcan son dakika gelişmesi! Fatih Tezcan’ın videosu paylaşıldı. Fatih Tezcan ne dedi? Fatih Tezcan’nin videosunda söylediklerini CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu paylaştı. Fatih Tezcan’nin videosunun internete sızmasının ardından Fatih Tezcan twitter’da TT oldu. Fatih Tezcan hakkında son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. ", "fatih-tezcan-tutuklansin-neden-tt-oldu-fatih-tezcan-ataturk-ve-kemalistler-icin-ne-dedi-354322h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:53", ""];slide[3] = [354321, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/fatih_tezcan_kimdir_fatih_tezcan_nereli_fatih_tezcan_evli_mi_kac_yasinda_fatih_tezcan_ne_is_yapiyorST.jpg", "Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan nereli? Fatih Tezcan evli mi, kaç yaşında? (Fatih Tezcan ne iş yapıyor?)", "Fatih Tezcan’ın sözleri ortaya çıktı. Fatih Tezcan’ın videosunda söylediklerini duyanlar Fatih Tezcan hakkında sosyal medyada binlerce paylaşım yaptı. Peki Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan nereli? Fatih Tezcan kaç yaşında? Fatih Tezcan evli mi? Fatih Tezcan ne iş yapıyor? Fatih Tezcan hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. ", "fatih-tezcan-kimdir-fatih-tezcan-nereli-fatih-tezcan-evli-mi-kac-yasinda-fatih-tezcan-ne-is-yapiyor-354321h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:44", ""];slide[4] = [354320, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/aref_ghafouri_oldu_mu_aref_ghafouri_son_durumu_ne_aref_ghafouri_kobra_yilani_panzehiri_bulundu_mu_aref_ghafouri_son_dakika_kobra_yilani_haberlerio1.jpg", "Aref Ghafouri öldü mü? Aref Ghafouri son durumu ne? Aref Ghafouri kobra yılanı panzehiri bulundu mu? (Aref Ghafouri son dakika kobra yılanı haberleri)", "Beslediği kobra yılanı tarafından sokularak zehirlenen Aref Ghafouri’nin sağlık durumu nasıl? Aref Ghafouri’ye ne oldu? Aref’e ne oldu? Aref Ghafouri öldü mü? Kobra yılanı tarafından sokulan Aref Ghafouri’nin sağlık durumu hakkında yeni gelişme var mı? Aref Ghafouri son dakika gelişmelerine Aref Ghafouri hakkında hazırladığımız haberin devamında ulaşabilirsiniz. ", "aref-ghafouri-oldu-mu-aref-ghafouri-son-durumu-ne-aref-ghafouri-kobra-yilani-panzehiri-bulundu-mu-aref-ghafouri-son-dakika-kobra-yilani-haberleri-354320h/", "17 Temmuz 2018, Salı 05:35", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });