comScore

Yıldız Tilbe'den intihar haberlerine sert tepki

20 Eylül 2017, Çarşamba 23:31
Yıldız Tilbe'den intihar haberlerine sert tepki

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe intihar ettiğine dair haberlere sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Yıldız Tilbe intihar mı etti? Ünlü sanatçı hakkında çıkan haber sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Sözcü'nün haberine göre ünlü sanatçının evinde hap içerek intihar girişimde bulunduğu iddia edilirken, sonrasında ise Yıldız Tilbe'den bu haberler hakkında açıklama geldi. 


Yıldız Tilbe intihar mı etti, öldü mü?


Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin intihara girişiminde bulunduğu ve yüksek dozda hap içtiği yönündeki iddialar sosyal medyada bir anda gündem oldu. Sanatçının sevenleri bu haberin ardından büyük üzüntü yaşarken, akıllara hemen Yıldız Tilbe'nin bir röportajında o dönem Eşitmez'e olan aşkını şu sözlerle anlatmıştı: “Âşık oldum, adam evli çıktı, benim değildi. Çok üzüldüm. Ölüyordum. Şaka değil! Onu düşündüğüm zaman içimde bir şey vardı büyüyordu, hissediyordum. Bir gittim hasta çıktım, iyi mi? Hastaneye yattım, düşünmemeye çalıştım, attım o içimdeki kötü şeyi elimden geldiğince. Sonra adamı unuttum, rahatladım Allah'ıma bin şükür. Âşık oldum mu, çok derin yaşıyorum aşkı. Yine öyle sevebilirim. Ama kimseyi öyle sevmek istemiyorum.” demişti. YILDIZ TİLBE'DEN AÇIKLAMA GELDİ
Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe ise kendisine ait twitter hesabından intihar ettiğine dair çıkan haberleri yalanladı ve sert tepki gösterdi. Yıldız Tilbe, Hakkımda yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum." derken, Haklımda yanlış haber yapan gazete ve haberin yalan içeriği için avukatım hukuki yollara başvuracaktır." şeklinde de sert tepki gösterdi. 

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN'DAN BÜYÜK TEPKİ!

Yıldız Tilbe'nin intihar ettiği yönündeki haberler sosyal medyada bir anda gündem olunca, ünlü sanatçının menajeri bu iddiaları yalanlarken, yakın arkadaşı Armağan Çağlayan ise büyük tepki gösterdi. Çağlayan, "Yıldız Tilbe haberi külliyen yalan. Şimdi konuştum, dipçik gibi. Kim uydurduysa bir tarafından uydurmuş." dedi.   

Yıldız Tilbe kimdir?


İzmir'in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde gecekondu mahallesinde doğmuş olan Yıldız Tilbe ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür. Ailesi içinde "Yadigar" takma adıyla hitap edilmiştir. Annesinin adı Altun, babasının adı Ali'dir. Orta ikinci sınıfta okuduğu Mustafa Rahmi Balaban Okulu'nda eğitimini bırakmak zorunda kalmıştır.Çok küçük yaşlardan beri şarkı söylemeye başlamıştır. 18 yaşından önce evlenmiştir. Sezen Burçin (d.1985) adında bir kız çocuğu oldu.1989 yılında boşandı.. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan'dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir'de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır.Sahneye ilk olarak 1990 yılında Cengiz Özşeker'in patronu olduğu bir klüpte başlamıştır. 1991 yılının sonlarında Sezen Aksu, Tilbe'nin ismini duyup kendisini dinlemeye gelmiş ve vokalistlik teklif etmiştir. İki sanatçı tanışmış, Tilbe vokalistlik teklifini kabul ederek İstanbul'a gelmiş, Sezen Aksu'nun evine taşınmıştır. Sezen Aksu'ya konserlerinde ve albümlerinde vokallik yapmıştır. Sezen Aksu ile yolları ayrıldıktan sonra İstanbul'un gece kulüplerinde şarkı söylemeye başlamıştır. Bu sırada Cem Özer'in "Laf Lafı Açıyor" isimli programında solistlik teklifi almış ve bir süre programın solisti olarak şarkı söylemiştir. Bu programda kazandığı ün ile albüm teklifleri alarak 1994 yılının yazında ilk klibini Cenk Torun'la birlikte oynadığı "Delikanlım" adlı parçaya çekti. 

Bu yıllarda birçok sanatçıya hit olan şarkılar vermiş, vokaller yapmıştır.1996 yılında narkotik şube tarafından sanatçının evine yapılan baskında bir miktar esrar bulunmuş ve Tilbe üç gün gözaltında tutulmuş ardından serbest bırakılmıştır. Esrardan kurtulmak için Balıklı Rum Hastanesinde bir süre tedavi görmüştür.Yazdığı şarkılarda hüzün, aşk ve ayrılık konularını edinmiş olan Yıldız Tilbe şarkıları ve bestelerinde romantik konuları işlemiştir Tarz olarak pop ile başlamış ve repertuvarını genişleterek arabesk, halk müziği ve sanat müziği formlarını da kullanmıştır.2006 yılında yayınlanan ve sanatçının maxi-single çalışması olan Tanıdım Seni, 6 şarkı ve 2 versiyonla toplamda 8 şarkı barındırıp, sanatçının 11. albümüdür. Albümdeki tüm şarkıların söz ve müziği Yıldız Tilbe'ye aittir. 

2012 yılının başlarında TRT Müzik kanalında 5 hafta süren "Şarkıların Yıldızı" adlı müzik programı yapmıştır. Program daha sonra TRT'nin maddi imkanlarının yetersizliği gerekçesi ile yayından kaldırılmıştır. 28 Ekim 2012 tarihi itibariyle her pazar akşamı Flash TV'de yayınlanan "Yıldız Tilbe ile" isimli televizyon programıyla ekranlara geri dönmüştür.

Aktüel gündemle ilgili tüm gelişmelere Aktüel Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"Onbeş
Onbeş (15 Temmuz) internet bedava mı? 15 Temmuz operatör hediyeleri? (15 Temmuz internet ücretsiz mi?)
\"Itır
Itır Esen’in 15 Temmuz sözleri - Itır Esen 15 Temmuz için ne dedi? (Itır Esen kimdir, kaç yaşında, nereli?)
", "yildiz-tilbeden-intihar-haberlerine-sert-tepki-328329h/", "20 Eylül 2017, Çarşamba 23:31", "1", "", ""];hbr[1] = [354236, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kirkpinar_baspehlivaniorhan_okulu_oldu_orhan_okulu_kimdirx3.jpg", "Kırkpınar başpehlivanı Orhan Okulu oldu (Orhan Okulu kimdir?)", "Orhan Okulu kimdir? Orhan Okulu nereli, kaç yaşında? Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Şaban Yılmaz’ı mağlup eden Orhan Okulu şampiyon oldu. Orhan Okulu’nun güreş başarıları, Orhan Okulu hangi madalyaları kazandı? Kırıkpınar şampiyonlu Orhan Okulu hakkında tüm bilinmeyenler haberimizde.", "
FutbolArena - 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde Şaban Yılmaz’ı mağlup eden Orhan Okulu şampiyon oldu. 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde şampiyon olan Orhan Okulu kimdir, kaç yaşında? Orhan Okulu nereli? 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde şampiyonluğunu ilan eden Orhan Okulu hakkında bilinmeyenler haberimizde.


Orhan Okulu kimdir? Orhan Okulu güreş başarıları


657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde şampiyon belli oldu. Bugün düzenlenen müsabaka ile birlikte Orhan Okulu ile Şaban Yılmaz karşı karşıya geldi. Müsabaka boyunca rakibine zor anlar yaşatan Orhan Okulu büyük bir zafer elde ederek 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde şampiyonluğunu ilan etti. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde önemli başarıları ve ünvanlara sahip olan Orhan Okulu zaferi büyük bir çoşkuyla yaşadı. 


Orhan Okulu kimdir? Orhan Okulu başarıları ve ödülleri


Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde 23.03.1989 tarihinde doğdu. Babasının  teşvikiyle 9 yaşında güreşe başladı. Aktif güreş sporuna Kumluca Belediye Spor Kulübü’nde başladı. Minder güreşini aktif olarak yapmadı. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde ilk güreşini 2000 yılında yaptı. Minik 1 boyunda güreşerek boyunda ikincilik derecesini kazandı. 2001 yılında Minik 2 boyunda ikincilik, 2003 yılında Teşvik 1 boyunda birincilik kürsüsüne çıktı.

2004 yılında antrenör Kemal Yılmaz hocası ile birlikte çalışmaya başladı. Bu birliktelik sonrasında her boyda derece yaparak başaltı boyu’na çıktı. 2005 yılında Tozkoparan boyunda ikincilik, 2006 yılında Deste Küçük Boy’da  birincilik, 2007 yılında Deste Orta Boy’da birincilik, 2008 yılında Küçük Orta Küçük Boy’da birincilik, 2009 yılında Küçük Orta Büyük Boy’da ikincilik, 2011 yılında Büyük Orta Büyük Boy’da birincilik, 2012 yılında Başaltında Boylarında birincilik derecesini alarak Başpehlivan Kategorisi’nde güreşmeye başladı. 2013 yılında başpehlivanlık boyu’nda ilk defa güreşti ve ikincilik kürsüsüne çıktı. 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Osman Aynur ile final güreşi yaparak Türkiye Başpehlivanı olmuştur. Orhan Okullu bu sezonki Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde ise çeyrek finale yükseldi.
 

ORHAN OKULU GÜREŞLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Şampiyon Orhan Okulu


657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde dereceye girenlere ödülleri verildi. Başpehlivan Orhan Okulu da altın kemeri taktı.
657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin Başpehlivanı Antalyalı Orhan Okulu oldu. Kırkpınar alanında düzenlenen törende Başpehlivanlara ödüllerini Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim birlikte verdi. Başaltında dereceye girenlere ödüllerini ise Edirne Valisi Günay Özdemir ve milletvekilleri verdi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "kirkpinar-baspehlivaniorhan-okulu-oldu-orhan-okulu-kimdir-354236h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 18:29", "1", "", ""];hbr[2] = [354215, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/orhan_okullu_kimdir_orhan_okullunun_basarilari_orhan_okullu_kirkpinarda_elendi_mi5b.jpg", "Orhan Okullu kimdir? Orhan Okullu’nun başarıları, Orhan Okullu Kırkpınar’da elendi mi?", "2018 Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde çeyrek finale yükselen Orhan Okullu kimdir? Orhan Okullu’nun yağlı güreşteki başarıları. Orhan Okullu ne zaman şampiyon oldu? Detaylar haberimizde.", "
FutbolArena - Bu yıl 657. kez düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde büyük heyecan devam ediyor. Yakın tarihteki en önemli güreşçlilerden biri olan Orhan Okullu’yu mercek altına aldık. Orhan Okullu kimdir? Orhan Okullu’nun güreşteki başarıları

Orhan Okullu bu yıl düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde zorlanmadan çeyrek finale yükseldi. Orhan Okullu yarı finale çıkma mücadelesini bugün verecek.
 

Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman saat kaçta  hangi kanalda?


Kırkpınar güreşlerinin son gününde olan 15 Temmuz Pazar günü saat 12.30’da güreşçiler sahaya çıkacak. Kırkpınar Yağlı Güreşleri DMAX televizyonundan naklen yayınlanacak.
KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ’Nİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Kırkpınar’da çeyrek finalde güreşecek başpehlivanlar


1. İSMAİL BALABAN
2. ALİ GÜRBÜZ
3. FATİH ATLI
4. ORHAN OKULU
5. ŞABAN YILMAZ
6. SERHAT BALCI
7. FARUK AKKOYUN
8. HÜSEYİN GÜMÜŞALAN
 

Orhan Okullu kimdir? Orhan Okullu’nun güreşteki başarıları - Orhan Okullu kaç yaşında?


Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde 23.03.1989 tarihinde doğdu. Babasının  teşvikiyle 9 yaşında güreşe başladı. Aktif güreş sporuna Kumluca Belediye Spor Kulübü’nde başladı. Minder güreşini aktif olarak yapmadı.

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde ilk güreşini 2000 yılında yaptı. Minik 1 boyunda güreşerek boyunda ikincilik derecesini kazandı. 2001 yılında Minik 2 boyunda ikincilik, 2003 yılında Teşvik 1 boyunda birincilik kürsüsüne çıktı. 

\"\"

2004 yılında antrenör Kemal Yılmaz hocası ile birlikte çalışmaya başladı. Bu birliktelik sonrasında her boyda derece yaparak başaltı boyu’na çıktı. 2005 yılında Tozkoparan boyunda ikincilik, 2006 yılında Deste Küçük Boy’da  birincilik, 2007 yılında Deste Orta Boy’da birincilik, 2008 yılında Küçük Orta Küçük Boy’da birincilik, 2009 yılında Küçük Orta Büyük Boy’da ikincilik, 2011 yılında Büyük Orta Büyük Boy’da birincilik, 2012 yılında Başaltında Boylarında birincilik derecesini alarak Başpehlivan Kategorisi’nde güreşmeye başladı. 2013 yılında başpehlivanlık boyu’nda ilk defa güreşti ve ikincilik kürsüsüne çıktı. 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Osman Aynur ile final güreşi yaparak Türkiye Başpehlivanı olmuştur. Orhan Okullu bu sezonki Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde ise çeyrek finale yükseldi.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "orhan-okullu-kimdir-orhan-okullunun-basarilari-orhan-okullu-kirkpinarda-elendi-mi-354215h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 11:37", "1", "", ""];hbr[3] = [354214, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/d_max_canli_sifresiz_izle_d_max_nasil_izlenir_d_max_izleiK.jpg", "D Max canlı şifresiz izle! D Max nasıl izlenir? D Max izle", "Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin yayıncısı olan D Max kanalının frekans bilgileri haberimizde. D Max kanalı nasıl izlenir? D Max platformlarda kaç numaralı kanalda? D Max kanal bilgisi haberimizde.", "

FutbolArena - Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde büyük heyecan devam ederken D Max ile ilgili kanal bilgilerini sizler için derledik.

D Max kanalı nasıl izlenir sorusu internet üzerinde en çok aranan konulardan biri oldu. D Max kanalına ait uyfu ve frekans bilgileri haberimizde.
 

D Max kanalı nasıl izlenir? D Max kanal frekans bilgileri


Türksat uydusundan yayın yapan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemeniz için gereken Türksat frekans bilgisi aşağıdadır.
DMAX Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay’dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Kanal Adı    :    DMAX
Paket İsmi    :    NTV TÜRKİYE PAKET
Frekansı    :    12015
Polarisazyon Değeri    :    H - Yatay
Kapsama    :    TR
SR    :    27500
FEC    :    5/6
Tip    :    
Türksat uydusunda bulunan DMAX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen frekansları girmeniz gerekmektedir.

KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ’Nİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Kırkpınar Yağlı Güreşleri hangi kanalda? D Max kanalı frekans bilgileri, D Max uydu platformlarında kaç numaralı kanallarda?


13 Temmuz Cuma Günü Saat: 18.30’da güreşlerin resmi açılışı ile başlayan canlı yayınlar bugün de devam edecek. Pazar günü başpehlivanlık müsabakaları ile yine D Max kanalından canlı yayınlanacak. Pazar günü gerçekleştirilecek 658. Kırkpınar Ağalık İhalesi de canlı yayınlanacak.

DMAX; Digiturk 49. Kanal, D-Smart 46’ncı Kanal, Filbox 31’inci Kanal, Kablo TV 47’nci Kanal, Tivibu 62’nci Kanal, TV+ 39’uncu Kanal, Vodafone TV 50’nci Kanal’da yer alıyor. DMAX kanalı, Türksat uydusunda da izlenebiliyor.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "d-max-canli-sifresiz-izle-d-max-nasil-izlenir-d-max-izle-354214h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 11:18", "1", "", ""];hbr[4] = [354212, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/kirkpinar_yagli_guresleri_saat_kacta_hangi_kanalda_kirkpinar_guresleri_2018_izleYD.jpg", "Kırkpınar Yağlı Güreşleri saat kaçta, hangi kanalda? (Kırkpınar güreşleri 2018 izle)", "Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 3. gün heyecanı yaşanıyor. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 3. günde başpehlivan belli olacak. Edirne’de düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 3. gün neler yaşanacak? Kırkpınar Yağlı Güreşleri saat kaçta, hangi kanalda? Detaylar haberimizde.", "
FutbolArena - Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde büyük heyecan devam ediyor. Bu yıl 657. kez düzenlenen Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 3. gün başpehlivan belli olacak.
 

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bugünün programı (15 Temmuz Pazar)


Türk sporunun en eski organizasyonlarından biri olan Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bu yıl rekor düzeyde katılımın olurken 2 bin 228 pehlivan, rakibinin sırtını yere getirmek için mücadele veriyor. Dün çeyrek final maçlarının yaşandığı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bugün başpehlivan belli olacak. 

Dün çeyrek final müsabakaları gerçekleştirilirken gergin anlar yaşanmıştı. Altın kemer yolunda iddialı iki isim Ali Gürbüz ve Recep Kara ile eşleşmesine ‘Erken final’ yorumları yapılmıştı. Mücadele sonunda Ali Gürbüz’ün kazandığı duyurulurken Recep Kara hakemlere tepki gösterdi. Yeniden incelenen mücadelede hakemler Ali Gürbüz’ün yarı finale yükseldiği ifade edildi.
 

Kırkpınar Yağlı Güreşleri ne zaman saat kaçta  hangi kanalda?


Kırkpınar güreşlerinin son gününde olan 15 Temmuz Pazar günü saat 12.30’da güreşçiler sahaya çıkacak. Kırkpınar Yağlı Güreşleri DMAX televizyonundan naklen yayınlanacak.
KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ’Nİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

\"\"
 

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin tarihteki yeri


Kırkpınar yağlı güreşleri ile ilgili bir çok söylenti vardır. Bunlardan en yaygın olanı da şöyledir; Rumeli’nin fethi sırasında Orhan Gazi’nin kardeşi Süleyman Paşa 40 askeriyle Domuzhisarı Kalesi ile birlikte birkaç kaleyi de ele geçirir. Bu birlik geri dönerken, bu gün Yunanistan sınırları içerisinde kalan Samona’ daki molalarında güreş tutuşurlar. Bunlardan ikisi yenişemezler.  Daha sonra iki güreşçi bir Hıdırellez gününde (6 Mayıs)  yeniden güreşe tutuşurlar. Güreş sabah erkenden başlayıp gece yarısı iki güreşçinin ölümüne kadar sürer.  Arkadaşları tarafından orada bulunan bir incir ağacının altına defnedilirler. Yıllar sonra arkadaşları aynı yere tekrar geldiklerinde İki pehlivan arkadaşlarının gömülü oldukları yerde temiz ve gür pınarların şırıl şırıl aktığını görürler. Bunun üzerine o yer “Kırkpınar” olarak adlandırılır ve böylece Kırkpınar Yağlı Güreş geleneği başlar.
 
GÜREŞLERİN YAPILDIĞI YER

Balkan Savaşı ve I. Dünya Savaşı sonrasında Kırkpınar Yağlı Güreşleri, bu gün Yunanistan sınırları içinde kalan Samona köyü civarında bulunan Kırkpınar Çayırından Edirne-Mustafa Paşa yolu üzerinde yer alan Viran tekke mahalline taşınmıştır.
Cumhuriyetin ilanından sonra güreşler Edirne’nin Sarayiçi bölgesinde yapılmaktadır.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "kirkpinar-yagli-guresleri-saat-kacta-hangi-kanalda-kirkpinar-guresleri-2018-izle-354212h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 11:00", "1", "", ""]; slide[0] = [354206, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/yalavuz_koyu_nerede_yalavuz_koyu_15_temmuz_hangi_il_sehirdext.jpg", "Yalavuz köyü nerede? (Yalavuz köyü 15 Temmuz hangi il/şehirde?)", "Kurtlar Vadisi Vatan filminin tekrardan TRT 1 ekranlarında yayınlanmasının ardından filmin anlatıldığı 15 Temmuz hain darbe girişiminin gecesinde, yine filmin geçtiği Yalavuz köyünün nerede olduğu araştırılmaya başlandı. Peki Yalavuz köyü nerede? 15 Temmuz Yalavuz köyü nerede? Yalavuz köyü hakkında merak ettiklerinizi haberimizin devamında bulabilirsiniz. ", "yalavuz-koyu-nerede-yalavuz-koyu-15-temmuz-hangi-il-sehirde-354206h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 09:21", ""];slide[1] = [354202, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/omer_halisdemir_kimdir_omer_halisdemir_nasil_sehit_oldu_omer_halisdemir_kac_yasinda_sehit_oldu_omer_halisdemir_nereli_evli_mifj.jpg", "Ömer Halisdemir kimdir? Şehit Ömer Halisdemir’in mezarı nerede? Ömer Halisdemir nasıl öldü? Halisdemir kaç yaşında şehit oldu? (Ömer Halisdemir nereli, evli mi?)", "15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde şehit Ömer Halisdemir rahmetle anıldı. Şehit Ömer Halisdemir unutulmadı. Şehit Ömer Halisdemir’in hayatını merak edenler için şehit Ömer Halisdemir’in hayatı hakkındaki tüm ayrıntıları haberimizde derledik. Ömer Halisdemir kimdir? Ömer Halisdemir nereli? Ömer Halisdemir kaç yaşında şehit oldu? Ömer Halisdemir evli miydi? Ömer Halisdemir’in mezarı nerede? Ömer Halisdemir nasıl şehit oldu? Tüm bu soruların yanıtları haberimizin devamında. ", "omer-halisdemir-kimdir-sehit-omer-halisdemirin-mezari-nerede-omer-halisdemir-nasil-oldu-halisdemir-kac-yasinda-sehit-oldu-omer-halisdemir-nereli-evli-mi-354202h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 08:48", ""];slide[2] = [354201, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/15_temmuzda_otobusler_ucretsiz_mi_15_temmuzda_toplu_tasima_araclari_ucretsiz_mi_15_temmuzda_istanbul_ankara_otobusler_ucretsiz_mi_olacakvw.jpg", "(15 Temmuz’da) otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz’da toplu taşıma araçları ücretsiz mi? (15 Temmuz’da İstanbul - Ankara otobüsler ücretsiz mi olacak?)", "Bugün 15 Temmuz hain darbe girişinin yıldönümünde 15 Temmuz günü toplu taşıma araçlarını kullanacak olan vatandaşlar, 15 Temmuz’da otobüslerin ücretsiz olup olmadığını merak etmeye başladı. Peki 15 Temmuz’da otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz’da toplu taşıma araçları ücretsiz mi olacak? Soruların yanıtları haberimizde. ", "15-temmuzda-otobusler-ucretsiz-mi-15-temmuzda-toplu-tasima-araclari-ucretsiz-mi-15-temmuzda-istanbul-ankara-otobusler-ucretsiz-mi-olacak-354201h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 01:50", ""];slide[3] = [354199, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/sigaraya_21_yas_siniri_mi_geliyor_sigaraya_21_yas_siniri_ne_zaman_gelecek_sigara_yasaklari_neler_2018oL.jpg", "Sigaraya 21 yaş sınırı mı geliyor? Sigaraya 21 yaş sınırı ne zaman gelecek? (Sigara yasakları neler? 2018)", "Sigaraya 21 yaş sınırı cezası mı geliyor? Sigaraya 21 yaş sınırı ne zaman gelecek? Sigara yasaklarıyla ilgili yeni düzenlemeleri merak edenler için sigaraya 21 yaş sınırına dair tüm gelişmelerimi haberimizi derledik. ", "sigaraya-21-yas-siniri-mi-geliyor-sigaraya-21-yas-siniri-ne-zaman-gelecek-sigara-yasaklari-neler-2018-354199h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 01:35", ""];slide[4] = [354198, "https://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201807/b/15_temmuz_sela_ne_zaman_okunacak_15_temmuz_sela_vakitleri_ve_saatleri_15_temmuz_sela_saatiZ0.jpg", "(15 Temmuz) sela ne zaman okunacak? 15 Temmuz sela vakitleri ve saatleri - 15 Temmuz sela saati", "15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde 15 Temmuz’da sela ne zaman okunacak diye merak edenler için açıklama yapıldı. 15 Temmuz günü 90 bin camide eş zamanlı olarak 1 defa sela okunacak. 15 Temmuz sela saati kaçta? 15 Temmuz’da sela ne zaman okunacak? sorularına yanıt arayanlar için detaylar haberimizde. ", "15-temmuz-sela-ne-zaman-okunacak-15-temmuz-sela-vakitleri-ve-saatleri-15-temmuz-sela-saati-354198h/", "15 Temmuz 2018, Pazar 01:01", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '
'; //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });