comScore

Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? (Survior'da Yiğit elendi! Survivor Yiğit ada konseyi)

01 Mayıs 2018, Salı 00:22
Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? (Survior'da Yiğit elendi! Survivor Yiğit ada konseyi)

Survivor'a vedan isim belli oldu! Survivor kim elendi? sorusunun cevabını ada konseyinde Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'da bu hafta Ünlüler takımından Yiğit Dikmen adaya veda eden isim oldu. Yiğit'in elenmesinin ardından Survivor izleyicileri internet ortamında Yiğit Dikmen kimdir, kaç yaşında, nereli? sorularının cevaplarını araştırmaya başladılar. Survivor Yiğit ve Yİğit Dikmen'e dair tüm gelişmeler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Survivor son dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında Yiğit ve Elif eleme adayı oldu. Survivor'da hafta hafta sonu oynanan ilk dokunulmazlık oyununu ise ünlüler kazanırken, gönüllüler takımı 3 aday birden çıkardı. Gönüllüler takımında kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında Birsen, Yağmur ve Murat eleme adayı oldu. 

Tüm bu gelişmelerin ardından Survivor'da elenen isim belli oldu. Yapılan oylama sonrasında adaylar arasında en az oyu alan yarışmacı Yiğit oldu. Yiğit Dikmen böylelikle Birleşme partisinden önce Survivor hayallerine veda etti. Yiğit'in elenmesinin ardından Survivor izleyicileri Survivor Yiğit kimdir ve Yiğit Dikmen kaç yaşında, nereli? sorularının cevaplarını araştırmaya başladı. 
 

Survivor yeni bölüm ada konseyi (Yiğit Dikmen Survivor'dan elendi)


Yiğit Dikmen Survivor'dan elendikten sonra ada konseyinde son konuşmasını yaptı ve şunları söyledi:
"Daha önce de söylemiştim. Beni bu güzel takım ve sezona layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Kendi takımıma teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel insanlardan kurulu, güçlü bir takım. Kendi sezondan arkadaşlarım var. Televizyondan izlerken keşke aynı takımda mücadele etseydim dediğim arkadaşlarım var. Bu takım çok galibiyetler aldı ama son zamanlarda zor bir dönem geçirdik. Ben bu güçlü bir takımın yanında zor dönemde yanında olduğu için mutluyum. Ailem için geldim. Hedeflerim vardı. Bu hedefe giderken, böyle potalardan çıkmak gerekiyor. Çıkamadım. Umarımaileme layık olabilmişimdir." Survivor Yiğit (Yiğit Dikmen) kimdir?

1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yiğit Dikmen, uzun yıllar amatör kümede futbol oynamış ve 2011 yılından beri de “Crossfit” ile uğraşmaktadır. Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2014 yarışmasından gönüllüler takımında yer alan Yiğit Dikmen buradaki performansı ile dikkatleri üzeri çekti ve Turabi ile yaşadığı sert tartışmalarla akıllarda kaldı. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"