comScore

Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen'e: 'Yıllar önce Aziz Yıldırım'ın kardeşi...'

21 Eylül 2017, Perşembe 19:08
Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen'e: 'Yıllar önce Aziz Yıldırım'ın kardeşi...'

Yeşim Salkım ile Gülben Ergen kavgası büyüyor! Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Yeşim Salkım, Gülben Ergen hakkında son derece olay ithamlarda bulunurken, Gülben Ergen'in yıllar önce Ali Yıldırım ile Seren Serengil'in ilişkisinin bitmesine sebep olduğunu da söyledi. 

FutbolArena - Gülben Ergen'in evli iş adamı Tolga Duğles ile adının aşk dedikodularına karışmasının ardından Seren Serengil, Gülben Ergen'e sosyal medyadan yüklenirken, olaya dahil olan Yeşim Salkım da Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında zehir zemberek açıklamalarda buludu. Gülben Ergen hakkında son derece gündem yaratacak ithamlarda bulunan Yeşim Salkım, yıllar önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım ile Seren Serengil'in ilişkisinin Gülben Ergen yüzünden bozulduğunu söyledi. 


Seren Serengil Gülben Ergen kavgası


Gülben Ergen'in, İzmirli evli iş adamı Tolga Duğles ile adının aşk dedikodularına karışmasının ardından bu iddiaları yalanlaması sonrası Seren Serengil, Gülben Ergen'e sosyal medyadan yüklendi. İşte Seren Serengil'in söyledikleri:

“Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, ilişki yaşayan, dernek sahibi, çocuklarının arkasına her olayda sığınan kıymetli anne… O yazdığın adamın da bir karısı bir çocuğu vardı. ‘Evden ayrılacaksın, boşanacaksın!' diye direttiğin adamın da bir evladı bir de seven eşi vardı. Sana bir şey söyleyeyim mi… Ben susmam, ben yemin ettim… Şu Türkiye'ye senin o gerçek yüzünü göstertmeye ama Allah o kadar büyük ki benim bir çaba sarfetmeme gerek kalmıyor. Çekirge onuncu sıçrayışta yakalandı artık. ‘Seren'i susturttum' demişssin vicdanını da susturabildin mi peki? Bana yaptıklarını, Yeşim'e yaptıklarını, eski eşinin eşine yaptıklarını sindirebildin mi? Sen kötüsün çekirge! Ama cennette cehennemde bu dünyada… Hep seni kıskanıyoruz hep sana takıntılıyız hep iftira atıyoruz diye kandırdın yıllarca herkesi, hepimizin canını yaktın… Şimdi başka bir kadının canını yakmana izin vermeyeceğim. Vermemeliyiz! Instagram yönetimini de arattır şimdi hesabımı kapatsınlar. Benim hesabım kapanır da seninkileri kim kapatacak bakalım”


Yeşim Salkım - Gülben Ergen kavgası


Bu olaya dahil olan Yeşim Salkım ise Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak Gülben Ergen hakkında son derece gündem yaratacak ithamlarda bulundu. "Onun kasetlerini ilk gören kişi benim. Ben otel odalarında basılmadım, kimsenin metresi olmadım onun gibi. diyen Yeşim Salkım, Gülben Ergen ile Seren Serengil arasındaki husumeti de anlattı. Salkım, "Seren Serengil, o zamanlar Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'la aşk yaşıyordu. İkisi evlenecekken Gülben Ergen yüzünden ayıldılar." diyerek zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

"BEN HİÇ KİMSENİN METRESİ OLMADIM"

"Ben hiç kimsenin metresi olmadım. Hiç kimsenin yuvasını yıkmadım. Hiçbir kadını ağlatmadım. Anladınız mı beni? Şimdi soruyorum medyaya. Niçin koruyorsunuz? Yoksa siz de mi aldatıyorsunuz çoluğunuzu çocuğunuzu?  En başa dönelim mi? Seren Serengil bundan yıllar önce şu anda Fenerbahçe Başkanının erkek kardeşiyle birlikteydi. Ali Yıldırım ile birlikteydi. Herkes bilirdi bu aşkı. Nasıl ayrıldılar? Gülben Ergen yüzünden. Bu kadın sizin yanınızda gezip, dondurmalar yiyip, dostum arkadaşım deyip arkanızdan iş çeviren bir kadın bu. 

GÜLBEN ERGEN'DEN CEVAP!

Yeşim Salkım'ın zehir zemberek açıklamalarına Gülben Ergen'den yanıt gecikmedi. Ünlü sanatçı kendisine ait instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Çok üzülüyorum. Ayıp! Bitmeyen bir dedimdi, dediydi. Bu kadarı da çok fazla artık. 26 yıldan beri ilk kez , hiç tercih etmediğim halde hukuktan başka bir seçenek kalmadı." ifadelerini kullandı. 

 

Ali Yıldırım ve Seren Serengil neden ayrıldılar?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ın yıllar önce Seren Serengil olan birlikteliği hakkında da konuşan Yeşim Salkım, "Fenerbahçe Başkanının erkek kardeşiyle birlikteydi. Ali Yıldırım ile birlikteydi. Herkes bilirdi bu aşkı. Nasıl ayrıldılar? Gülben Ergen yüzünden." diye konuştu. 

Aktüel gündemle ilgili tüm gelişmelere Aktüel Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.