comScore

Yeni Malatyaspor'da hedef şampiyonluk!

10 Ekim 2016, Pazartesi 12:36
Yeni Malatyaspor'da hedef şampiyonluk!

TFF 1.Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un Nijeryalı forvet oyuncusu Austin Amutu Malatya şehrine şampiyonluk yaşatmak istediklerini belirtti. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'un Nijeryalı golcüsü Austin Amutu ''Takım olarak antrenmanlarda çok iyi, çok sıkı çalışıyoruz. Daha sonra maçlarda da kendimizi gösteriyoruz. Ayrıca takım olmayı da öğrendik. İyi bir takım olursanız önünüzde hiçbir güç duramaz. Galiba bizi başarıya götüren şey de bu. İyi bir takımız ve bunun için çok çalışıyoruz." dedi.

Austin Amutu Malatya şehrine şampiyonluk yaşatmak istediklerini belirtirken ''Taraftarlarımızdan çok iyi elektrik alıyorum, iyi bir enerji veriyorlar. Maça başlamadan önce tribünlere bakıyorum ve taraftarımızın coşkusunu görüyorum.
Taraftarımızı da arkamıza alıp, nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Takım olarak bir aileyiz. Arkamdaki arkadaşlarımı görünce heyecanlanıyorum. Beni heyecanlandırıyorlar. Gol atmak için bana ayrı bir azim ve iştah geliyor. Arkadaşlarımızla Malatya'ya şampiyonluk hediye etmek istiyoruz." şeklinde konuştu.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.