comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'un Rıza Çalımbay'ı açıklamama sebebi

20 Eylül 2017, Çarşamba 17:56
Yeni Malatyaspor'un Rıza Çalımbay'ı açıklamama sebebi

Yeni Malatyaspor ve Rıza Çalımbay her konuda anlaşmaya vardı ancak resmi açıklama henüz yapılmadı. İmzayı geciktiren nedenler haberimizde.

FutbolArena Özel - Yeni Malatyaspor, Ertuğrul Sağlam'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için Antalyaspor ile yollarını ayıran Rıza Çalımbay ile anlaşmaya vardı. 
 

Yeni Malatyaspor Rıza Çalımbay'ı neden açıklamıyor?


Antalyaspor'dan istemediği halde ayrılmak zorunda bırakılan Rıza Çalımbay, Yeni Malatyaspor'a imza atmadan önce alacaklarını tahsil etmeyi bekliyor. Tecrübeli teknik adam, Ali Şafak Öztürk yönetimindeki Antalyaspor'un henüz ödemediği bir miktar alacağı ve tazminatının hesabına gönderilmesinin ardından Yeni Malatyaspor'a resmen imza atacak.

"DİNLENMEK İSTİYORUM" AÇIKLAMASININ SEBEBİ
Rıza Çalımbay, Antalyaspor'un alacakları ve tazminatı konusunda Yeni Malatyaspor ile anlaşmasını bahane etmesine izin vermemek için "Bir süre dinlenmek istiyorum" açıklaması yaptı.
 

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten Rıza Çalımbay açıklaması


Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, dün FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Rıza Çalımbay'a teklif yaptıklarını ve maddi konularda sorun olmadığını söylemişti. İlerleyen saatlerde teklife olumlu yanıt veren Rıza Çalımbay, Yeni Malatyaspor'un teknik direktörlük koltuğuna oturmak için Antalyaspor'daki alacaklarının ödenmesini beklemeye başladı.

FutbolArena Transfer Arenası (22 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.