comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'un Erol Bulut'a yaptığı son teklif

29 Mayıs 2018, Salı 18:08
Yeni Malatyaspor'un Erol Bulut'a yaptığı son teklif

Yeni Malatyaspor yönetimi teknik direktör Erol Bulut ile yaptığı görüşmenin ardından genç teknik adama teklifini iletti. 

FutbolArena Özel - Yeni Malatyaspor'da Başkan Adil Gevrek ile teknik direktör Erol Bulut arasında yapılan görüşme sonuçlandı. Erol Bulut'un yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak edilirken, genç teknik adam Başkan Adil Gevrek ile yaptığı görüşmenin ardından şartlarını söyledi. 


Erol Bulut Yeni Malatyaspor'da kalacak mı?


Yeni Malatyaspor yönetimi Erol Bulut ile yaklaşık 4.5 saatlik görüşme yaptı. Bu görüşmenin sonrasında yönetim 1+1 yıllık ve aldığı ücretin 1,5 katını teklif etti. Erol Bulut ise yardımcılarıyla görüştükten sonra kesin kararını yönetime bildirecek. 
 

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut takımda kalacak mı?


Gevrek'in yönetim kurulundaki arkadaşlarına, “Erol Bulut sözleşmesi devam ederken başka bir kulüple görüşerek etik davranmamıştır. Ayrıca Antalyaspor kulübü de yakışık almaz bir davranış sergilemiştir. Erol Hoca çok istiyorsa gidebilir, ama bunu bizimle paylaşması daha doğru olur” dediği iddia ediliyor. 
Sarı-kırmızılı kulüpte başkan Gevrek'in Erol Bulut defterini kapattığı ileri sürülürken, tarafların önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecekleri ifade edildi. 

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"