comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan transferde Hamit Altıntop sürprizi

10 Ocak 2018, Çarşamba 23:55
Yeni Malatyaspor'dan transferde Hamit Altıntop sürprizi

Ailesi için Türkiye'ye dönen Hamit Altıntop, Yeni Malatyaspor ile transfer görüşmelerine başladı.

FutbolArena Özel - Yeni Malatyaspor orta saha transferinde Hamit Altıntop'u gündemine aldı. Almanya Bundesliga ekibi Darmstadt'tan ailesel nedenlerle ayrılan tecrübeli futbolcu, Yeni Malatyaspor ile resmi temaslar kurmaya başladı.
 

Hamit Altıntop, Yeni Malatyaspor'a transfer olacak mı?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre ailesi için Türkiye'ye dönen Hamit Altıntop, memleketinin takımı Yeni Malatyaspor ile transfer görüşmeleri yapıyor. Kulüp başkanı Adil Gevrek, başarılı futbolcu ile yaptığı telefon görüşmesinin ardından transfer komitesine yetki verdi. 

Medipol Başakşehir'e 4-1 mağlup oldukları maçta takımın orta sahayı geçememesine çok sinirlenen Adil Gevrek, Hamit Altıntop transferi ile bu sorunun üstesinden gelmek istiyor. Başkan Gevrek, transfer komitesi ile yaptığı görüşmede 2 gün içinde tüm transferlerin bitirilmesini istedi.
 

Hamit Altıntop, Almanya'dan neden ayrıldı?


Galatasaray'da yaşadığı sakatlıklar ile gündeme gelen Hamit, Damrstadt'ta çok istikrarlı bir grafik çizgi. Geçen sezon 16 bu sezon da 18 maça çıkan Hamit Altıntop bu süreçte hiç sakatlanmazken maçın genelinde 90 dakika sahada kaldı.
Hamit buna karşın aile için Türkiye'ye dönmek istediğini Darmstadt yönetimine bildirdi ve Darmstadt yönetimi de tecrübeli oyuncuya izin verdi. 

Yeni Malatyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)