comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan transfer müjdesi

12 Temmuz 2017, Çarşamba 16:44
Yeni Malatyaspor'dan transfer müjdesi

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Evkur Yeni Malatyaspor'un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, "Teknik heyetimiz, futbolcu kardeşlerimiz, yönetimimiz ve taraftarlarımızla birliği sağlarsak başarılı oluruz." dedi.

Adil Gevrek, Bolu'nun Karacasu beldesindeki bir otelde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Evkur Yeni Malatyasporlu oyuncuları ziyaret etti.
Burada hem teknik heyet hem de kampta bulunan yöneticilerden bilgi alan Gevrek, takımın antrenmanlarını da izledi.
 

Yeni Malatyaspor Transfer Haberleri (12 Temmuz Çarşamba 2017)


Başkan Gevrek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Süper Lig'in kolay olmadığını vurgulayarak, "Tabii ki çıkmak da burada kalmak da kolay değil. Biz bunu biliyoruz. Onun için yeni bir takım kuruyoruz. Yapmış olduğumuz transferlerde hepsinin uyum içinde olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız transferlerin hepsi olumlu. Bundan sonra 5-6 transferimiz daha olacak. Bunlarla inşallah transfer sezonunu kapatmış olacağız." ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de 2017-2018 sezonu fikstürünün çekildiğini anımsatan Gevrek, "Bütün takımlara başarılar diliyorum. Bizim fikstüre baktığınız zaman iyi diyebiliriz. Tabii ki kolay değil. Süper Lig'de oynayacağımız her takım kolay olmayacak. Dediğim gibi yeni bir takım oluşturuyoruz. Ama Allah'ın izniyle iyi bir takım kuracağız." şeklinde konuştu.

Açıklamasında, kamp dönemi öncesinde teknik direktör olarak anlaştıkları Ertuğrul Sağlam ile ilgili bilgiler de veren Gevrek, şunları söyledi:

"Ertuğrul Sağlam, Anadolu takımında şampiyonluk yaşamış, Avrupa kupalarına gitmiş, büyük başarılara imza atmış bir hoca. Bu konu da bizim için avantaj ve bize çok şey katacağına inanıyoruz. İnandığımız için de Ertuğrul Hoca ile anlaştık. Malatya'ya, Evkur Yeni Malatyaspor'a ve camiaya çok güzel şeyler katacağına inanıyoruz. O anlamda da Ertuğrul Sağlam'ın takıma çok şey katacağına inanıyorum."

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.