comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan Luke Brattan transferi

09 Temmuz 2019, Salı 22:12
Yeni Malatyaspor'dan Luke Brattan transferi

Yeni Malatyaspor bonservisi son olarak İngiliz ekibi Manchester City'de bulunan ve boşa çıkan Luke Brattan ile sözleşme imzalayacak.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Sergen Yalçın yönetimindeki Malatyaspor, kadrosunu Luke Brattan ile güçlendirdi. 


Yeni Malatyaspor Haber: Luke Brattan Kimdir?


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor kadrosunu önemli bir yıldız ile güçlendirdi. Malatyaspor bir süredir görüşme halinde olduğu ve bonservisi elinde bulunan yıldız futbolcu Luke Brattan ile her konuda anlaşma sağladı.

Yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlananan Luke Brattan, Yeni Malatyaspor yönetimi tarafından sözleşme imzalanmak üzere yarın Türkiye'ye çağırıldı. Malatyaspor ile sözleşme imzalamak için Türkiye'ye gelecek olan Luke Brattan, sağlık kontrolünden geçtikten sonra resmi sözleşmeye imza atacak.
Geçtiğimiz sezonu Avusturalya ekiplerinden Melbourne City FC ile geçiren  Luke Brattan, takımı ile 29 karşılaşmada süre aldı. Luke bu süreçte takımı adına 4 gol 4 asistlik performans sergiledi.

Luke sırası ile Brisbane ,Manchester City, Bolton (kiralık), Melbourne (kiralık) takımlarında forma giydi. 

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)