comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan Galatasaray maçı öncesi bilet açıklaması    

13 Aralık 2017, Çarşamba 13:48
Yeni Malatyaspor'dan Galatasaray maçı öncesi bilet açıklaması    

Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 16. haftasında sahasında konuk edeceği Galatasaray maçı öncesinde biletlerle ilgili bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor, Süper Lig'in 16. haftasında evinde Galatasaray ile karşılaşacak.
Yeni Malatyaspor Kulübü yaptığı yazılı açıklamada Galatasaray maçının bilet satışı ile ilgili önemli bir bir açıklama yayınladı.
 

Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçı biletleriyle ilgili duyuru


Hafta sonu oynanacak olan Galatasaray maçı biletlerinin satışı kulübümüz saha olayları nedeniyle Disiplin Kurulu´na sevk edildiğinden dolayı sadece bloke olmayan bloklar için satışa sunulacaktır. İlgili bloklar için prosedür gereği Perşembe akşamı açıklanacak olan PFDK kararlarının beklenmesi gerekmektedir. Passolig yetkilileriyle yaptığımız görüşme neticesinde saha olayları nedeniyle sevk edilen bloklarda Göztepe maçını izleyen taraftarlarımızın passoligleri Perşembe akşamına kadar blokeli tutularak bugün itibariyle maç biletleri satışa çıkarılacaktır. Perşembe akşamı kararların açıklanmasından sonra ise blokeli passoliglerin de blokeleri kaldırılarak tüm passoligler satışa açılacaktır. Tüm taraftarlarımıza duyurulur. Bloke kart blokları: Doğu Alt E Blok, Güney alt C blok, Güney Alt D Blok, Batı Alt D Blok
Yeni Malatyaspor ile ilgili haberlere Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.