comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan destek ziyareti

04 Ağustos 2017, Cuma 23:30
Yeni Malatyaspor'dan destek ziyareti

MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, beraberindekilerle TSYD Futbol Turnuvası için Ankara'da bulunan takıma destek ziyaretinde bulundu.

FutbolArena - Süper Lig hazırlıklarını sürdüren ve TSYD Futbol Turnuvası için Ankara'da bulunan Evkur Yeni Malatyaspor'un Ankara OSTİM Stadı'ndaki çalışmalarını ziyaret eden MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, Ankara Malatyasporlular Derneği Başkanı Tacettin Ayhan, Başkan Yardımcısı Fuat Yılmaz, MASTÖB Başkan Vekili ve Malatyaspor eski yöneticisi Metin Allanyüz, MASTÖB Ankara Şubesi Başkan Vekilleri Ali Şan ve Mehmet Alkan ile emekli emniyet müdürü Murat Şahin, takıma başarılar diledi.
 

Yeni Malatyaspor'un TSYD ziyareti


Ziyaret esnasında takımın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'a çiçek takdim edilirken, futbolcularla toplu fotoğraf çektirildi.

MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, Ankara Malatyasporlular Derneği Başkanı Tacettin Ayhan, takıma Süper Lig'de başarılar dileyerek, her zaman takımın yanında olduklarını ifade ettiler.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini belirtti.

Sağlam, yeni sezona en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederek, “Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İki etaplı kampın ardından TSYD Ankara Futbol Turnuvası'nda mücadele ediyoruz. Hazırlıklarımızı sürdürüp, sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.


FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.