comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a özel karşılama

23 Kasım 2017, Perşembe 17:38
Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a özel karşılama

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş karşılaşması öncesi sarı-kırmızılı yönetimin, siyah-beyazlı kulübün yönetimine VIP karşılama hazırlığında olduğu belirtildi. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor geçen sezon yaşadığı saha sıkıntısını Beşiktaş Vodofone Park'ı kullanarak aşmıştı. Yeni Malatyaspor yönetimi, yapılan bu jesti unutmadı.
 

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı haberleri


Sarı-kırmızılı yönetimin, cuma günü Malatya'ya gelmesi beklenen siyah-beyazlı yönetimi havaalanından itibaren yalnız bırakmayarak, yemek ve konaklama gibi ihtiyaçları bizzat karşılayacağı bildirildi. E.Yeni Malayaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ve yönetiminin, Beşiktaş kafilesine iyi bir ev sahipliği yapılması konusunda hummalı bir çalışma içerisinde olduğu ifade edildi.

Geçen sezon sahası bakımda olduğu için maçlarını İstanbul'da oynamak zorunda kalan E.Yeni Malatyaspor'a Vodafone Park'ın kapılarını açan Kulüp Başkanı Fikret Orman ve yönetimine teşekkür mahiyetli bir ev sahipliği yapmak isteyen Malatya yönetiminin hazırlıklarını bu yönde yaptığı ifade edildi.
 

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut'tan Beşiktaş maçı açıklaması


25 Kasım Cumartesi günü oynayacağı Beşiktaş karşılaşmasına puan parolasıyla hazırlanan E. Yeni Malatyaspor, zorlu karşılaşmanın taktik çalışmasını gerçekleştirdi.
Antrenmana bütün futbolcular katılırken, Teknik Direktör Erol Bulut çalışmanın başında kısa bir motivasyon konuşması yaptı. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Liginde ülkemizi temsil eden önemli bir kulüp olduğunu söyleyen Bulut, sahada rakibin isminden çekinmeyerek mücadele etmeleri yönünde oyuncularını uyardı. Daha sonra Beşiktaş maçının taktik çalışmasını yapan sarı-kırmızılı takımda Erol Bulut, Beşiktaş maçında sahaya sürmeyi planladığı on birle yedeklere çift kale maç yaptırdı.

Bulut'un çift kale maçta Ertaç, Chebake, Yalçın, Sadık, Cissokho, Azubuike, Aytaç, Pereira, Adem, Barazit ve Khalid'e şans verdiği görüldü.

Yeni Malatyaspor ile ilgili haberlere Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)