comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'dan Alanyaspor maçına özel uçak

16 Kasım 2017, Perşembe 14:10
Yeni Malatyaspor'dan Alanyaspor maçına özel uçak

Yeni Malatyaspor Kulübü, Aytemiz Alanyaspor yolculuğunun takımı yormaması adına mücadeleye kiraladıkları özel uçak ile gitme kararı aldılar.

FutbolArenaSüper Lig'in 12. haftasında deplasmanda Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacak Yeni Malatyaspor bu maç için yorucu deplasman yolculuğunu göz önünde bulundurarak özel uçak kiraladı. A takım ve U21 oyuncularından oluşan toplam 65 kişilik kafilenin yarın saat 11.00'de Malatya'dan Gazipaşa Havalimanı'na hareket edeceği belirtildi. 


Yeni Malatyaspor özel uçak kiraladı


Yeni Malatyaspor pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Alanyaspor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Bugün maçın taktik provasını yapan sarı-kırmızılı oyuncular, bir yandan da rakiplerinin analizlerini yapan teknik heyetin raporlarını izliyor. Orduzu'daki yeni tesislerinde idman öncesi 20'şer dakikalık toplantılarda Alanyaspor'un zaaflarını ve iyi yönlerini futbolcularla paylaşan teknik heyet antrenman programını da buna göre belirliyor.

100 BİN LİRAYA MALİYETİ
Özel uçakla deplasman konforlu hale geldi
Alanyaspor maçının son taktik provasını bugün yapacak sarı-kırmızılılar yarın özel uçakla Alanya'ya gidecek. Yeni Malatyaspor tarihinde ilk olacak uygulama için özel bir firmadan yaklaşık 100 bin lira maliyetle uçak kiralandı. Yarın sabah saat 11.00'de Erhaç Havalimanı'ndan kalkacak uçak, Alanya Gazipaşa Havalimanı'na inecek.

3 SAATLİK KARA YOLCULUĞU ORTADAN KALKTI 

U21 takımı ve teknik heyetini de deplasman kafilesine dahil eden kulüp, 65 kişilik kafile ile yola çıkacak. Alanya maçı sonrası yine U21 takımıyla birlikte özel uçakla Malatya'ya dönecek sarı-kırmızılı kafile böylelikle yorucu yolculuğun önüne geçmiş olacak. Normal şartlarda Malatya-Ankara-Antalya aktarması yapacak kafile, Antalya'dan da Alanya'ya yaklaşık 3 saatlik bir kara yolculuğu gerçekleştirecekti.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)