comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da transfer krizi

30 Temmuz 2017, Pazar 21:08
Yeni Malatyaspor'da transfer krizi

Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ı rahatsız eden transfer gelişmesi ve gündeme bomba gibi düşen menajer komisyonu iddiaları Süper Lig'in yeni ekibinde krize neden oldu.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da yeni sezon hazırlıkları devam etmesine rağmen transfer krizi patlak verdi. Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Evkur Yeni Malatyaspor'da yaşanan son gelişmeler FutbolArena'da!
 

Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istediği transfer yapıldı mı?


Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı göreve getirmeden önce yapılan transferlerin yetersiz oluşu, takımın birçok eksiğinin bulunması Ertuğrul Sağlam'ı rahatsız etti. Göreve geldikten sonra Sağlam'ın verdiği transfer listesinden sadece sağ bek İssam Chebeke ile Yalçın Ayhan'ı kadroya kazandırması kafalarda soru işaretleri bıraktı.
 

Yeni Malatyaspor'un transferlerinde menajerler için yüksek komisyon iddiası


Bazı yöneticilerin yapılan transferlerin hoca tarafından yetersiz bulunmasına tepki gösterdikleri gerekirse yolların bile ayrılabileceği ifade ediliyor. Evkur Yeni Malatyaspor'un transferlerinin Fransa Lig 1 ve Lig 2'den olması ve birkaç menajerin bu transferlerde yüklü miktarda komisyon aldıkları iddiası da Malatya kamuoyuna bomba gibi düştü. Sosyal medyada yayılan bazı belge ve bilgiler için ise kulüpten herhangi bir açıklama yapılmadı.

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.