comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da maç bileti ve kombine fiyatları belli oldu

01 Ağustos 2017, Salı 11:53
Yeni Malatyaspor'da maç bileti ve kombine fiyatları belli oldu

Yeni Malatyaspor'da 2017-2018 sezonu maç bileti, kombine ve LED ekran reklam pano fiyatları açıklandı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da kombine ve bilet satış fiyatları belirlendi. Yeni Malatyaspor'da bilet ve kombine fiyatları haberimizde


Yeni Malatyaspor'un bilet ve kombine fiyatları


Batı Alt Tribünü: 30 TL

Batı Üst Tribünü: 20 TL

Doğu Alt Tribünü: 25 TL

Doğu Üst Tribünü: 15 TL

Güney Alt Tribünü: 10 TL

Güney Üst Tribünü: 10 TL

Kuzey Alt Tribünü: 10 TL

Kuzey Üst Tribünü: 10 TL

Doğu Alt Tribünü Kombine Fiyatı: 400 TL

Batı Alt Tribünü Kombine Fiyatı: 500 TL

Kale Arkası Kombine Fiyatı: 170 TL

LED Pano Reklam ücretleri ise şöyle:

Sezonluk 1 dakika ücreti 60 bin TL

Maç Başına 1 dakika ücreti: 3 bin 530 TL

Konuyla ilgili açıklama yapan kulüp basın sözcüsü Erdal Gündüz, “Sezonluk LED Reklam Panosu almayanlar için 4 büyük maçlardaki dakika tarifesi değişebilecektir. Kombine satışlarımız E-bilet sisteminin Yeni Stadyuma kurulması akabinde başlayacaktır” dedi.
 

Yeni Malatyaspor'un yeni stadyumu ne durumda?
 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Stadyumu'nun hazır olduğunu ifade ederek, “Stat Malatya için güzel bir kazanım. Stadımız tamamlandı, açılışa hazır hale geldi” dedi.

Çakır, stadının yolunun da açılışa yetişeceğini belirterek, “Yan taraf girişler asfalt yapılacak. Ağustos ayının sonuna kadar kavşağın bir kısmından araç geçişine izin verilecek” diye konuştu.

Spor Toto ile Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak bir protokol imzaladıklarını kaydeden Çakır, şunları söyledi:

“Protokol kapsamında, stat şuanda normal olarak bitmiş durumda. TOKİ projesini tamamladı ve Gençlik Spor'a devretti. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) geçmiş yıllarda mevcut statlarda inceleme yaptığı zaman maça hazır olması için kısmen eksikler bulabiliyor. Soyunma odası, girişler, lavabo veya koltuklardaki kırıklar olabilir. Boya badana dahil olmak üzere incelemeler yapar. Şuanda bitmiş statta da inceleme neticesinde kısmen eksikliklerin de tamamlanması gerektiği yönündeki eksikliler var yoksa statta şuanda tamamen bitirilmiş, projesi tamamlanmış durumda.”

Çakır, eksikliklerin giderilmesi için çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Eksiklikleri 15-20 gün içerisinde bitirecek şekilde bir çalışma başlattık. Çimler güçleniyor. 10 gün önce gittiğimizde çim yetersizdi ama iki gün önce gittiğimizde çimlerin toparlandığını, futbol oynanabilecek düzeye geldiğini gördük. 10-15 gün içerisinde çimlerde toparlanmış olacak. Netice itibariyle giriş yollarını da biz ilk maça kadar asfaltlamaları tamamlamış olacağız” diye konuştu.

Yeni Malatyaspor ile ilgili son dakika gelişmeleri Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızda


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.