comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu mu göreve geliyor?

18 Eylül 2017, Pazartesi 19:27
Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu mu göreve geliyor?

Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın ardından yeni teknik direktörün kim olacağı büyük merak konusu olurken, Hamza Hamzaoğlu'nun takımın başına geçeceği iddiaları hakkında Başkan Adil Gevrek FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından takımın başına kimin geçeceği büyük merak konusu olurken, Hamza Hamzaoğlu ile ilgili iddialara başkan Adil Gevrek FutbolArena aracılığıyla yanıt verdi. 
 

Evkur Yeni Malatyaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Spor Toto Süper Lig'in yeni takımlarından Evkur Yeni Malatyaspor'da geçtiğimiz günlerde teknik direktör Ertuğrul Sağlam görevinden istifa etti. Malatyaspor yönetimi teknik direktör arayışlarına başlarken, son olarak Osmanlıspor'u çalıştıran Hamza Hamzaoğlu'nun takımın başına geçeceği yönündeki iddialara başkan Adil Gevrek yanıt verdi. 
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Hamza hoca ile görüştük. Fakat kendisi Almanya'da eğitim almak istediğini söyledi. Bu nedenle anlaşma olmadı." ifadelerini kullandı. 
Yeni Malatyaspor'dan Ertuğrul Sağlam'a tepki
Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifası sonrasında Adil Gevrek bir basın toplantısı düzenledi. Ertuğrul Sağlam'ın sorumsuzca davrandığını belirten Adil Gevrek şu ifadeleri kullandı;

''GİTMENİN DE BİR ADABI VARDIR''

"Ertuğrul Sağlam etik olmayan bir şekilde İstanbul'a gidiyor ve görevi bıraktığını söylüyor. Gitmenin de bir adabı vardır. Her ne sorun olursa olsun konuşarak ayrılabilirdik. Bahane ettiği tesisler açılıyor. Hep beraber gezip göreceksiniz.''

''Bursa maçına 2 gün kala Ertuğrul Sağlam'ın kimseye haber vermeden kaçarak çekip gitmesi iş ahlakına yakışmadı."

Sarı Siyahlı takımla ilgili tüm gelişmelere Malatyaspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.