comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

21 Şubat 2021, Pazar 17:38
Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı

Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşma sonucu yollar ayrıldı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da Hamza Hamzaoğlu dönemi resmen sona erdi. Yeni Malatyaspor, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı. Malatya ekibi Süper Lig'de son 6 maçını kazanamazken, 30 puanla 11. sıraya geriledi. Yeni Malatyaspor son olarak 2-0 öne geçtiği Konyaspor maçında 3-2 mağlup olmuştu.

Sezona Gençlerbirliği'nde başlayan Hamza Hamzaoğlu, aynı sezonda Yeni Malatyaspor serüveninin de sonuna geldi. Yeni Malatyaspor ise Hikmet Karaman ile başladığı sezonda ikinci teknik direktörüyle de yollarını ayırdı.
YENİ MALATYASPOR'UN AÇIKLAMASI

"Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Hamza Hamzaoğlu ve ekibine kulübümüze hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, futbol yaşantılarında başarılar dileriz."

HAMZA HAMZAOĞLU'NUN SON BASIN TOPLANTISINDAKİ SÖZLERİ

"Bugün aslında maçla ilgili güzel şeyler söylemek isterdik, 2-0 öne geçtiğimiz maçı 8 dakikada yediğimiz 3 golle 3-2 kaybetti. Yediğimiz ilk gol de bana göre kırılma oldu. Bana göre rakibin direncini arttırdı, bizi biraz tedirgin etti. O bocaladığımız dönemde de arka arkaya 2 tane daha yedik mağlup olduk. Söyleyecek bir şey yok, talihsiz bir maç, talihsiz bir mağlubiyet aldık."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"