comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut'tan taraftara söz

02 Kasım 2017, Perşembe 17:53
Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut'tan taraftara söz

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Malatyaspor'u bırakıp gitmem" dedi.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Malatya Temsilciliği tarafından Hilton Otelde  organize edilen yemekte spor basını bir araya geldi.
TSYD Malatya Temsilciliğinin Malatya Park'ın ev sahipliğinde Hilton Otelde düzenlenen Tanışma toplantısına Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut ile yardımcıları ve Malatya'da görev yapan basın kuruluşlarının spor yöneticileri ile spor muhabirleri, katıldı.
TSYD Malatya Temsilcisi Vahap Güner, Malatya'da yerel basının durumu hakkında bilgi verdikten sonra, Yeni Malatyaspor'da göreve başlayan Erol Bulut ile spor basınını bir araya getirdiklerini belirterek "spor basını ve Yeni Malatyaspor Teknik kadrosunu bir araya getiriyoruz. Malatya basını her zaman Yeni Malatyaspor'dan yana taraftır ve onun başarılı olması için çalışır. Takımın başarısı için elinden geleni yapar. Bu nedenle sizlere başarılar diliyorum" dedi.


Erol Bulut: "Yeni Malatyaspor'u bırakıp gitmem"


Yeni Malatyaspor'da göreve gelirken takımın bir kaç maçını izlediğini, kadrosunu gördüğünü ifade eden Teknik Direktör Erol Bulut "Teklif gelince kabul ettim, geldik ve göreve başladık. Bir kaç hafta içerisinde de takıma dokunuşlarla iyi sonuçlar aldık. İyi durumda iken eksikliklerimizi de görmeliyiz. Eksiğimiz var ama bunların arkasına sığınmıyoruz. En iyisini nasıl yaparız diye çaba sarf ediyoruz ve bugüne kadar geldik. Yeni Malatyaspor Ligde kalacaktır. Önümüzdeki 7 haftayı da göz önüne alarak ara transferde ihtiyacımız olan futbolcuları da alarak ligi çok iyi bir yerde bitirmek hedefimiz olacak. Her ne olursa olsun ben bu takımı bırakarak bir yere gitmem. Bu toplantıyı düzenleyen TSYD Malatya Temsilciliğine teşekkür ediyorum" dedi. Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Ertuğrul Sağlam istifa edip takımdan ayrılmıştı.

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)