comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut dönemi

26 Eylül 2017, Salı 17:57
Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut dönemi

Yeni Malatyaspor ile 2 yıllık anlaşamaya varan Erol Bulut, teknik direktörlük koltuğunu en yakın zamanda devralacak.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor teknik direktör arayışlarında sona geldi. Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yürüten Erol Bulut ile 2 yıllık anlaşmaya varan Malatya ekibi, yakında resmi sözleşmeyi imzalatacak. Başakşehir Kulübü resmi siteden yayınladığı yazı ile Erol Bulut ile yolların karşılıklı anlaşmayla ayrıldığını açıkladı. Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı'nın yeni yardımcısı Orhan Ak oldu.
 

Medipol Başakşehir'in Erol Bulut açıklaması:


"2014-2015 sezonundan bu yana takımımızda yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Erol Bulut ile kulübümüz arasındaki sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir. Erol Bulut'a kulübümüze vermiş olduğu hizmetler için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Öte yandan, kendisinden boşalan yardımcı antrenörlük görevine teknik heyetimizden Orhan Ak getirilmiştir."
ADAYLAR KİMLERDİ?

Sergen Yalçın, İbrahim Üzülmez, Bülent Korkmaz ve Erol Bulut isimleri üzerinde yoğunlaşan Malatya yönetiminin, bu isimlerden Medipol Başakşehir'de Abdullah Avcı'nın yardımcısı olarak görev yapan Erol Bulut ile anlaştı.

Erol Bulut, Evkur Yeni Malatyaspor'un 2. Lig'de mücadele ettiği dönemde Teknik Direktör Özcan Kızıltan'ın yardımcısı olarak görev yapmıştı.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)