comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut ayrılıyor mu? İşte yönetime sunduğu şartlar

28 Mayıs 2018, Pazartesi 03:28
Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut ayrılıyor mu? İşte yönetime sunduğu şartlar

Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Erol Bulut'un geleceği belli oluyor. Başkan Adil Gevrek ile İstanbul'da görüşecek olan genç teknik adam kesin şartlarını belirledi. 

FutbolArena Özel - Süper Lig takımlarından Yeni Malatyaspor'da gelecek sezonda teknik direktör Erol Bulut'un göreve devam edip etmeyeceği Başkan Adil Gevrek ile İstnabul'da yapacağı toplantının ardından netlik kazanacak. 


Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut son dakika haberleri


Yen Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek ile Erol Bulut 28 Mayıs 2018 Pazartesi İstanbul'da bir araya gelecek. Bu görüşme sonrasında Erol Bulut'un kulüpteki geleceği belli olacak. 

EROL BULUT'UN ŞARTLARI VAR
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, yönetimden 2 yıllık sözleşmenin yanı sıra direkt takımda oynayabilecek 7 transfer istedi. Başkan Adil Gevrek ise son kez Erol Bulut'la bu şartlar hakkında konuşacak. Adil Gevrek'in olumsuz bakması halinde Erol Bulut ile yola devam edilmeyecek. 

Öte andan son olarak Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, Erol Bulut'un durumu hakkında, "Erol hocamızın kulübümüz ile yapmış olduğu devam eden 1 yıllık sözleşmesi bulunuyor. Eğer son anda bir aksilik olmazsa hocamızla devam edeceğiz. Şu anda her iki taraf için devam edip etmemek adına negatif bir durum söz konusu değil. Yaşça da birbirimize yakın olduğumuz için Erol hocamızla keyifli birlikteliğimiz var. Anlaşabildiğimiz genç bir teknik adam. İnşallah kendisiyle devam edeceğiz” demişti. 

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"