comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Alper Potuk ve Boyd harekatı

06 Ağustos 2020, Perşembe 23:33
Yeni Malatyaspor'da Alper Potuk ve Boyd harekatı

Yeni Malatyaspor'da sözleşmesi sona eren kaleci Farnolle, kulüpten ayrıldı. Öte yandan yönetim transfer çalışmalarını hıza verdi ve Alper Potuk ile Boyd başta olmak üzere tecrübeli oyuncuları listesine aldı. 

FutbolArena - Kaleci Farnolle, Yeni Malatyaspor'dan ayrıldı.  Yeni Malatyaspor önümüzdeki sezon kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarına başladı.  

İLK ADAY BETO
Yeni Malayaspor kaleci transferinde ilk aday olarak şu anda bonservisi elinde olan Beto yer alıyor. Göztepe'den ayrılan ve Galatasaray'ın da gündemine giren deneyimli kaleciyi Yeni Malatyaspor da kadrosuna katmak istiyor. 

ALPER POTUK VE BOYD LİSTEDE

Transfer çalışmalarını sürdüren ve önümüzdeki sezon korkulu rüya görmek istemeyen Yeni Malatyaspor'un tecrübeli oyuncuları gündemine aldı. Yeni Malatyaspor yönetimi Ankaragücü'nden Orgill, Fenerbahçe'den Alper Potuk, Beşiktaş'tan Boyd ve Başakşehir'den Azubuike ile ilgileniyor.

SAĞ BEKE LEONARDO GODOY

Öte yandan sözleşmesi sona erecek olan isimlerden Chebake ile anlaşmayacak olan Yeni Malatyaspor yönetimi, sağ bek mevkine Arjantinli 25 yaşındaki futbolcu Leonardo Godoy' transfer listesinde. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"