comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor'da Adem Büyük transfer sebebini açıkladı

07 Eylül 2017, Perşembe 18:55
Yeni Malatyaspor'da Adem Büyük transfer sebebini açıkladı

Yeni Malatyaspor'a 2 yıllık imza atan Adem Büyük, "Transferimde ısrar ettikleri için Evkur Yeni Malatyaspor'u tercih ettim" diye konuştu.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor, Kasımpaşa'dan yeni transferi Adem Büyük için imza töreni düzenledi. Törene Başkan Adil Gevrek'de katıldı. Malatya ekibi, Adem ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
 

Yeni Malatyaspor'da Adil Gevrek'in Adem Büyük sözleri


Törende konuşan Başkan Adil Gevrek, “Hem Malatyaspor'a hem kendisine hayırlı olsun. Malatyaspor'a katkı sağlayacağına inandığımız bir oyuncu. Adem, kendini kanıtlamış bir futbolcu kardeşimiz. Hocamızın da çok istediği bir oyuncuydu. Adem'e, Malatya'yı tercih ettiği için çok teşekkür ediyorum. Kasımpaşa Kulüp Başkanı Turgay Ciner'e ve transferde büyük katkısı olan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'ye de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Adil Gevrek ayrıca, "Kasımpaşa ile yaptığımız anlaşma gereği Adem, Kasımpaşa maçında forma giyemeyecek” dedi.
 

Adem Büyük'ten Yeni Malatyaspor açıklamaları


Malatya'nın kendisini çok istediğini belirten Adem ise, “Transferimde ısrar ettikleri için burayı tercih ettim. Yeni çıkmış bir kulüp olmasına rağmen hedefleri var. İnşallah bu hedeflere ulaşacağız. Malatya'ya ilk defa gideceğim, bunun için de çok heyecanlıyım. Bu takımı hedeflediğimiz yerlere götüreceğiz. Forma giyeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Başkanıma ve Kasımpaşa Kulübü'ne çok teşekkür ediyorum. Kasımpaşa'nın üzerimde büyük emeği var, onlar her zaman kalbimde olacak” şeklinde konuştu.
Başarılı futbolcu Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam için tecrübeli işini iyi yapan bir teknik adam. Malatyaspor'a da kısa sürede kattığı şeyler ortada yorumunda bulundu.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.