comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor, Volkan Şen'i istemedi

05 Eylül 2017, Salı 15:55
Yeni Malatyaspor, Volkan Şen'i istemedi

Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın Volkan Şen'i istemediği belirtildi.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları devam ederken gündeme gelen Volkan Şen'i teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın veto ettiği belirtildi.  Süper Lig'de 3 haftada 4 puan toplayan Evkur Yeni Malatyaspor, transferin bitmesine sayılı günler kala kadrosuna oyuncu katmak için harekete geçti. 
 

Yeni Malatyaspor, Volkan Şen'i transfer edecek mi?


Transfer döneminin 8 Eylül'de sona erecek olmasını da göz önünde bulunduran ve en az 3 oyuncu daha almak isteyen Evkur Yeni Malatyaspor yönetimi, transferinde büyük aşama kat ettiği Kayserispor'un eski oyuncusu Velliton ve Fenerbahçe'den ayrılan Volkan Şen'in transferinden teknik direktör Sağlam'ın ‘istemiyorum' demesinin ardından zorunlu olarak vazgeçti.
 

Yeni Malatyaspor, Adem Büyük ve Holosko'yu transfer edecek mi?


Malatya yönetiminin bunun üzerine Ertuğrul Sağlam'ın istediği isimlere yöneldiği ifade ediliyor. Tecrübeli teknik adamın transfer edilmesini istediği oyuncuların ise Kasımpaşalı Adem Büyük ve bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen golcü Filip Holosko olduğu öğrenildi.

Bu isimleri transfer etmek için çalışmalara koyulan Malatya ekibi, Sağlam'ı ikna ettikten sonra Volkan Şen'i de kadrosuna katma planları yapıyor.

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.