comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor tribünlerden Sivasspor maçında anlamlı görüntü

28 Ocak 2018, Pazar 14:38
Yeni Malatyaspor tribünlerden Sivasspor maçında anlamlı görüntü

Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor müsabakası öncesi Malatyalı taraftarlar 1 dakika boyunca asker selamı vererek, Afrin'deki askerlerimize destek oldu. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor - Sivasspor maçında tribünde anlamlı görüntüler vardı. Yaklaşık 11 bin 500 taraftarın izlediği müsabakanın başlama düdüğüyle birlikte sessiz bir şekilde asker selamı veren Yeni Malatyaspor'un taraftar grubu Derebeyleri, daha sonra Mehmetçiklerimiz ve Afrin harekatına tezahüratlarla destek verdiler.

Türk askerinin yürütmekte olduğu Zeytin Dalı Operasyonu'na Süper Lig'in 19. haftasında oynanan Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor maçında tribünden destek geldi.
 

Yeni Malatyaspor - Sivasspor maçındaki tribünler


Evkur Yeni Malatyaspor tribün lideri Murat Alpay yaptığı açıklamada, Malatya olarak Afrin konusundaki hassasiyetlerini gösterdiklerini belirterek, “Bu bir milli davadır. Bugünkü Sivasspor maçında, başlama düdüğüyle birlikte bütün stat, 1 dakika boyunca sessiz bir şekilde asker selamı verdik. Mehmetçiklerimizi unutmadığımızı ve gönülden destek olduğumuzu hatırlatmak adına yaptık bunu. Tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu bir milli davadır. Malatyaspor taraftarının bu tür konularda ne kadar hassas olduğunu, ne kadar vatanına bağlı olduğunu bir kez daha göstermiş olduk” diye konuştu.
Yeni Malatyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)