comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor transferde İssam Chebake ile anlaştı

25 Haziran 2017, Pazar 12:41
Yeni Malatyaspor transferde İssam Chebake ile anlaştı

Yeni Malatyaspor Fransa Ligue 2 takımlarından Le Havre forması giyen 28 yaşındaki başarılı sağ bek İssam Chebake her konuda anlaşmaya vardı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da transfer çalışmaları devam ederken İssam Chebake ile her konuda anlaşmaya varıldı.

Taraftarlarına bayram hediyesi veren Evkur Yeni Malatyaspor, oyuncuyu 2 yıllığına renklerine bağladı. Çarşamba günü Türkiye'de olması beklenen oyuncu Le Havre formasıyla geçtiğimiz sezon 35 maça çıktı.
 
İsabetli ortaları, hücuma hızlı çıkışlarıyla tanınan oyuncuya Fransa Ligue 1 takımları da talipti. Evkur Yeni Malatyaspor'u seçen Faslı oyuncu, doğu ekibinin Fransandan transfer ettiği 3 oyuncu olacak.
 

Yeni Malatyaspor transfer haberleri

 
FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Tüm Malatyalıların ve İslam Dünyasının Ramazan Bayramını kutladı. Evkur Malatyasporun transferleriyle ilgili açıklamarda bulunan Başkan Gevrek, transfere sezon bitmeden başladıklarını, uzun süredir takip ettikleri oyuncuları bir bir takıma kazandırdıklarını söyledi.
 
Bayram sonrası da Evkur Malatyaspor taraftarlarına müjdeleri olduğunu ifade eden Gevrek, “Bayram sonrası imza aşamasına geldiğimiz 2-3 oyuncuya imza attıracağız. Kampa 4 transferi yetiştirmeye çalışıyoruz. Dia ile anlaştık. Uzun zamandır görüşüyorduk zaten bir sorun yok. Yakın zamanda resmi sözleşme imzalayacağız. Arjantin Liginde bu yıl iyi çıkış yapan çok istikrarlı oyuncularla görüştük. Anlaşmaya çok yakınız. Bayram sonrası bunları imzaya dökmeye çalışacağız. Yine Güney America liglerinden görüştüğümüz başka oyuncular var. Onlarıda yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacağız. 2 yeni stoper alacağız. Herkesin saygı duyacağı bir takım ortaya çıkarmaya çaılışıyoruz. Doğu ve Güneydoğuyu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Diğer doğu şehirleri bizlere destek mesajları gönderiyorlar. Onları da temsil ettiğimizin farkındayız. Herkesin saygı duyacağı bir takım olacak Evkur Malatyaspor, özellikle takım oyuncusu olan genç bir yıldız kazandıracağız” şeklinde konuştu.
 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)