comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor, Sergen Yalçın ile anlaştı! Başkan resmen açıkladı

09 Haziran 2019, Pazar 10:53
Yeni Malatyaspor, Sergen Yalçın ile anlaştı! Başkan resmen açıkladı

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, seçimli kongrede yaptığı konuşmada Sergen Yalçın ile 2 yıllık anlaşma sağlandığını açıkladı.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'dan ayrılan teknik direktör Sergen Yalçın, Yeni Malatyaspor ile anlaştı. Sergen Yalçın, Süper Lig'in yeni sezonunda Yeni Malatyaspor'un başında olacak. Kulüp başkanı Adil Gevrek anlaşmayı resmen açıkladı. Tecrübeli çalıştırıcı 2 yıllık sözleşme imzalayacak.
 

Sergen Yalçın Yeni Malatyaspor'a gelecek mi?


Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, kongrede yaptığı konuşmada Sergen Yalçın ile 2 yıllık anlaşma sağlandığını açıkladı.

Adil Gevrek, tek aday olduğu seçimli genel kurulda Sergen Yalçın ile hafta içinde sözleşme imzalayacaklarını duyurdu.
Sezon sonunda Beşiktaş ile anılan ardından Aytemiz Alanyaspor ile yaptığı yeni sözleşme görüşmelerinde anlaşmaya varamayan Sergen Yalçın, yeni takım tercihini Malatyaspor'dan yana kullandı.

YENİ MALATYASPOR'UN TRANSFER BÜTÇESİ 103 MİLYON TL

Önümüzdeki sezon Avrupa kupalarında mücadele edecek olan Yeni Malatyaspor, bu doğrultuda transfer bütçesini 103 milyon TL olarak belirledi. 

SERGEN YALÇIN NELER DEMİŞTİ?

Sergen Yalçın sezon sonunda yaptığı açıklamada, "Aytemiz Alanyaspor yönetimiyle ilk görüşmemiz olumlu geçmedi. Şartlar bize uyarsa tabi ki devam etmek isteriz. Bir görüşme daha yapacağız. Hedefi olan takım olursa, biz her zaman varız.'' demişti.

Teknik direktör Sergen Yalçın yönetimindeki Aytemiz Alanyaspor, Spor Toto Süper Lig'i 43 puan ile 9. sırada tamamladı.

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)