comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor, Khalid Boutaibi ve Issam Chebake ile sözleşme imzaladı

06 Temmuz 2017, Perşembe 00:06
Yeni Malatyaspor, Khalid Boutaibi ve Issam Chebake ile sözleşme imzaladı

Yeni Malatyaspor transfer döneminde anlaşmaya vardığı Khalid Boutaibi ve Issam Chebake ile resmi sözleşme imzaladı. Öte yandan Vedat Kapurtu ve Sedat Ağcay Yeni Malatyaspor'dan ayrıldı. Aytaç Kara transferinde son durum haberimizde.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da imza şov devam ediyor. Süper Lig'te kalıcı olmak için kadrosunu güçlendirmeye devam eden Evkur Yeni Malatyaspor ilk defa FutbolArena'nın duyurduğu Faslı oyuncular Khalid Boutaibi ve Issam Chebake ile resmi sözleşme imzaladı.
 

Issiar Dia, Yeni Malatyaspor'a ne zaman imza atacak?


Kulüp Başkanı Adil Gevrek'in İstanbul'daki ofisinde kendilerini 2 yıllığına sarı-siyahlı takıma bağlayan imzaları atan Faslı Milli oyuncular, imza töreninin ardından takımın Bolu'daki kampına katıldılar.
Evkur Yeni Malatyasporun anlaştığı Senegalli yıldız Issiar Dia'nında birkaç gün içinde imza atacağı belirtildi. 
 

Vedat Kapurtu ve Sedat Ağcay Yeni Malatyaspor'dan ayrıldı


Öte yandan geçen yıl forma giyen Sedat Ağcay ve Kaleci Vedat Kapurtu ile de yollar ayrıldı. 2 oyuncuyla da sözleşme imzalanmayacak.
 

Yeni Malatyaspor'un Aytaç Kara transferinde son durum


Transfer girişimlerini sürdüren sarı-siyahlılar Aytaç Kara konusunda Trabzonspordan, bonservis ücretin de indirim yapılmasını bekliyor. Orta sahayı birkaç takviye yapmayı planlayan doğu ekibi Antalyasporlu Yekta ile Fenerbahçeli Salih Uçan içinde girişimlerde bulunacak.

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)