comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor kalecisi Farnolle'a ırkçı saldırı! Sergen Yalçın'dan tepki

01 Ağustos 2019, Perşembe 23:23
Yeni Malatyaspor kalecisi Farnolle'a ırkçı saldırı! Sergen Yalçın'dan tepki

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Avrupa Ligi'nde Olimpija karşısında 1-0 kazanarak turu geçtikleri maçın ardından önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Avrupa Ligi'nde Olimpija karşısında 1-0 kazanarak turu geçtikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

"RÖVANŞTA DAHA İYİYDİK"
Hazırlık döneminin 5. haftasındayız. Çok hazır değiliz. Bunlar normal. Daha hazır olmayan oyuncularımız var. Gökhan Töre ve Guilherme'yi fazla kullanamıyoruz. İyi bir sonuç oldu ama. Çocuklar güzel performans sergiledi. İlk maçta dağınık ve kötü bir görüntü sergiledik. Bugün daha takım gibi oynayan, mücadeleci gücü yüksek, top kapan, hücum yapan ve pozisyona giren Yeni Malatyaspor vardı. 

"KALECİMİZE IRKÇI SALDIRI YAPILDI"

Kalecimize yapılan ırkçı saldırı var. İçeride çocuk ağlıyor. Kenardan ırkçı bir tavır sergilediler. Avrupa'da bu tür şeylerin olmasını yadırgadık. 

"HAKEM İĞRENÇ MAÇ YÖNETTİ"

Hakem arkadaş maalesef iğrenç maç yönetti. Attığımız net golü vermedi. Böyle hakemlerle tur etmek Türk takımları için zor."

YÖNETİM KURULU UEFA'YA İLETTİ

Evkur Yeni Malatyaspor yönetim kurulu Farnolle'nin göz yaşlarına boğulmasından sonra durumu maçta görevli uefa yöneticilerine ilettiler

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!