comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Da Costa ve Tunay Torun için Başakşehir görüşecek

04 Haziran 2018, Pazartesi 20:37
Yeni Malatyaspor Da Costa ve Tunay Torun için Başakşehir görüşecek

Yeni Malatyaspor teknik direktör Erol Bulut yönetiminde bu hafta itibariyle transfer çalışmalarına başlayacak. Kulüp yönetiminin hedefinde öncelikli olarak Başakşehir'den Da Costa ve Tunay Torun yer alıyor. 

FutbolArena Özel - Evkur Yeni Malatyaspor da yeni sezon hazırlıkları başladı. Teknik Direktör Erol Bulut, Sportif Direktör Ali Ravcı ve yönetim kurulunun ortak kararla şekillendirdiği yeni sezon hazırlık kampının programı da netleşti. Buna göre Evkur Yeni Malatyaspor, 25 Haziran Pazartesi günü Malatya'da toplanarak kampın startını verecek. Sarı-kırmızılılar Malatya'da 5 günlük sağlık kontrolleri ve kampa hazırlık aşamasından sonra ilk etap çalışmaları için Bolu Termal Tesisleri'ne geçecek. Bolu'da 15 gün kamp yapmayı planlayan Malatya temsilcisinin, ikinci etap kampını ise Düzce Topuk Yaylası'nda gerçekleştirecek.

Yönetim ve teknik heyet teklif gelen oyuncuların durumu için Çarşamba günü bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacak. 
AYRILMASI BEKLENEN FUTBOLCULAR

Evkur Yeni Malatyaspor'da yeni sezon öncesinde kaleci Farnolle, Murat Yıldırım ve Eren Tozlu ile yolların ayrılması bekleniyor. Ayrıca geçen sene kiralık olarak oynayan Aytaç Kara ve marsilyadan gelen Doria ile ilgili olarak her hangi bir girişim yapılmayacak. 
 

Yeni Malatyaspor'da Tunay Torun ve Da Costa transferleri


Yeni Malatyaspor yönetimi geçtiğimiz sezon Başakşehir'de fazla forma şansı bulamayan Tunay Torun ve Da Costa'nın transferleri için ise Başakşehir kulübüyle Cuma gününden görüşmelere başlayacak. 

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)