comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı biletlerine yoğun ilgi

23 Kasım 2017, Perşembe 13:38
Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı biletlerine yoğun ilgi

Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş takımları arasında oynanacak olan Süper Lig'in 13. hafta karşılaşması mücadelesinin biletlerine ilgi büyük.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor ile Beşiktaş takımları arasında oynanacak olan Süper Lig'in 13. hafta karşılaşması mücadelesinin biletlerine ilgi büyük. Süper Lig'in 13. haftasında 25 Kasım Cumartesi günü Malatya'da oynanacak Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının biletlerinin tükenmek üzere olduğu belirtildi. 


Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı biletleri tükendi mi?


Şampiyonlar Ligi'nde grubunda lider olarak bir üst tura çıkmayı garantileyen Beşiktaş'ı ağırlayacak olmanın heyecanının yaşandığı Malatya'da, cumartesi günkü maç öncesinde müsabaka biletlerinin büyük bölümünün tükendiği bildirildi.
Yeni Malatyaspor Kulübü'nden edinilen bilgiye göre, bugün itibariyle 18 bin 500 biletin satıldığı, yarın sabah itibariyle de tüm biletlerin tükeneceğinin öngörüldüğü belirtildi. Basın tribünü, localar ve protokol dışında 25 bin koltuğun satışa sunulduğu Malatya Stadı'nda maç gününe kadar en az 5 özel locanın da kullanılabilecek duruma getirileceği ifade edildi.
Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçı biletleri internet dışında, İnönü Stadı ve Eski Belediye Meydanı'ndaki gişelerden de satılıyor.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)