comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten boykot iddialarına yanıt

26 Kasım 2017, Pazar 17:59
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten boykot iddialarına yanıt

Yeni Malatyaspor'da Yalçın Ayhan'ın kadro dışı bırakılmasının ardından yerli futbolcuların antrenmana çıkmayıp takımı boykot ettikleri yönündeki iddialara Başkan Adil Gevrek FutbolArena'ya yanıt verdi. 

FutbolArena Özel - Yeni Malatyaspor'da Beşiktaş maçının ardından Yalçın Ayhan depremi yaşandı. Disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadro dışı bırakılan tecrübeli futbolcunun ardından takımdaki yerli oyuncuların da antrenmanı boykot ettikleri iddia edilmişti. Bu gelişmelerin ardından Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 
 

Yeni Malatyaspor'da Yalçın Ayhan son dakika haberleri


Süper Lig'de Beşiktaş ile sahasında 0-0 berabere kalan Yeni Malatyaspor'da deneyimli savunma oyuncusu Yalçın Ayhan, Yeni Malatyaspor yönetimi tarafından süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek'in toplantı talebini geri çeviren Yalçın Ayhan'ın daha sonra Malatyaspor yöneticileri ile tartıştığı öğrenildi. Yaşanan bu gelişme üzerine Malatyaspor yönetimi Yalçın Ayhan'ın süresiz kadro dışı kaldığını açıkladı.,

YERLİ OYUNCULAR ANTRENMANI BOYKOT MU ETTİ?
Öte yandan Yalçın Ayhan'ın kadro dışı bırakılmasının ardından takımdaki yerli futbolcuların antrenmana çıkmayıp boykot ettikleri iddia edilmişti. Bu gelişmeler üzerine FutbolArena'ya konuşan ve böyle bir durum olmadığını söyleyen Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, "Disiplin konusunda asla taviz vermeyeceğiz. Beşiktaş maçı sonrası takımla toplantı yaptık ve verdikleri mücadeleden dolayı oyuncularımıza teşekkür ettik." ifadelerini kullandı. 

Yeni Malatyaspor'da takımda forma giyen bazı yerli futbolcular izinli oldukları için antrenmanda yer almadı. 

Son dakika Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)