comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek transfer kazası geçirdi

07 Aralık 2017, Perşembe 17:51
Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek transfer kazası geçirdi

Yeni Malatyaspor'un başkanı Adil Gevrek, İstanbul'da trafik kazası geçirdi. Gevrek'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'un Kulüp Başkanı Adil Gevrek, İstanbul'da özel aracıyla kaza yaptı. 

"BARİYERLERE ÇARPTI"
Ambulansla hastaneye kaldırılan Adil Gevrek'in boynundaki incinmeden dolayı bir süre gözetim altında tutulduğu ve daha sonra taburcu edildiği belirtildi. Edinilen bilgiye göre geçen salı günü Üçüncü Köprü Boğaz Yolunda Malatyalı iş adamı Nadir Göksu ile birlikte aracıyla seyir halindeyken yağıştan dolayı kayganlaşan yolda aracının kontrolünü kaybeden Gevrek, bariyerlere çarparak bir süre sürüklendi.

Ağır maddi hasarın meydana geldiği araçtan çıkarılarak ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Gevrek'in burada kontrol altına alındığı ve ilk belirlemelere göre boynunda aldığı darbeye bağlı olarak incinme meydana geldi.

"ÖNEMLİ BİR ŞEYİM YOK"

Kazayla ilgili İHA'ya konuşan Başkan Adil Gevrek, “Maalesef bir kaza geçirdik. Allah'a şükürler olsun önemli bir şeyimiz yok. Yol biraz kaygandı ve bir anda araç kayganlaşan yolda kaydı. Emniyet kemerimizin takılı olması daha büyük bir olumsuzluğun önüne geçti. Allah'tan daha alacak nefesimiz varmış. Arayan soran herkese teşekkür ediyorum. Önemli bir şeyimiz yok” diye konuştu.

Yeni Malatyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"