comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Transfer Haberleri: Yeni Malatyaspor, Guilherme'ye imzayı attırdı!

04 Ağustos 2018, Cumartesi 16:24
Transfer Haberleri: Yeni Malatyaspor, Guilherme'ye imzayı attırdı!

Yeni Malatyaspor, İtalya Ligi takımlarından Benevento'dan Guilherme'yi kiraladı.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor, İtalya Ligi ekiplerinden Benevento'dan kiraladığı Guilherme'ye bir yıllık kiralık sözleşmesini imzalattı. Transfer haberleri FutbolArena'da!


Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in transfer açıklaması


Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, yıldız futbolcunun imza töreninde konuşurken, bir yıllık kiralama sonrasında oyuncunun satış opsiyonunun da Yeni Malatyaspor'da olduğunu açıkladı.

Adil Gevrek Guilerme ile ilgili yaptığı açıklamada "Guilherme ile bir buçuk aydır görüşüyorduk. Kendisi Polonya ve İtalya'da forma giydi. Transfer Malatyamız için hayırlı olsun." dedi. 
"Avrupa'da Guilherme'ye teklifler vardı" diyen Gevrek, "O Malatya'yı seçti. Erol Hoca da transferde çok ısrarcıydı. Kendisinin Malatya'da başarılı olacağına inanıyorum. Çok ses getirecek bir futbolcu" ifadelerini kullandı. 


Yeni Malatyaspor kaç transfer yapacak?


Yeni Malatyaspor'un bundan sonra 2 transfer daha yapacağını da söyleyen Başkan Gevrek, "Bundan sonra 2 transfer daha yapacağız. Bunlar yerli transferi olacak. Takımda yolları ayıracağımız futbolcular da var. Oturup konuşacağız ve bu durum transferi yeniden şekillendirecek" ifadelerini kullandı.


Yeni Malatyaspor'un transferi Guilherme'nin açıklamaları


Öte yandan imza töreninde konuşan Guilherme ise "Malatya'da çok iyi karşılandım. Kendimi çok iyi hissediyorum. Ben Brezilyalı'yım, Brezilyalı Ronaldo ve Ronaldinho'yu izleyerek büyüdük." dedi.

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"