comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Transfer Haberleri: Sergen Yalçın, Malatyaspor ile imzaladı! "7-8 transfer"

13 Haziran 2019, Perşembe 14:10
Transfer Haberleri: Sergen Yalçın, Malatyaspor ile imzaladı!

Yeni Malatyaspor'da Sergen Yalçın için imza töreni düzenlendi. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da Erol Bulut ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlüğe Sergen Yalçın getirildi. Alanyaspor'da başarılı bir performans sergileyen Sergen Yalçın, yeni sezonda Malatyaspor'un başında yer alacak. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in de katılımıyla Sergen Yalçın için İstanbul'da imza töreni düzenlendi.

ADİL GEVREK: "BİR AN ÖNCE TRANSFERLERİ YAPACAĞIZ"
"Transferde hocamızla görüşerek harekete geçeceğiz. Zaman kısıtlı görünüyor ama transferde doğru isimleri almak istiyoruz. Geç olsun ama doğru transfer olsun istiyorum. Hocamız da bizimle aynı görüşmede. İnşallah bugünden itibaren hız verip başlayacağız. Kampa erken başlayacağız ve orada en azından birkaç tane oyuncunun olmasını istiyoruz. Görüştüğümüz ve konuştuğumuz oyuncular var."

SERGEN YALÇIN: "UEFA'DA BAŞARILI OLMAK İSTİYORUZ"

"Malatyaspor ile hedeflerimiz örtüşüyor. Geçen sezon ligi başarılı bir yerde bitirmiş bir takım var. Zor bir sezon olacak. Erken kampa gireceğiz. Daha önce erken açılış yapan takımların sorunlar yaşadığını gördük. Biz bu sorunu yaşamak istemiyoruz. Transfer konusunda çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Hem UEFA, hem lig, hem Türkiye Kupası olacak. Geniş ve iyi bir kadroya ihtiyaç var. Malatyasporlular hiç merak etmesin, en doğru kadroyla sezona hazır gireceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın. 7-8 oyuncu transfer etmek istiyoruz. Geçen sezonun daha da üstüne çıkma hedefimiz var. Çok fazla zamanımız da yok. Bir an evvel transferleri yaparak birlikteliği sağlamamız lazım. UEFA tecrübesini ilk kez yaşayacağız. Hedefimiz elbette UEFA Kupası'nı kazanmak değil ama başarılı olmak istiyoruz." 

"BENİM SÖZLEŞMEMDE TAZMİNAT MADDESİ OLMAZ"

"Türkiye'de uzun süreli sözleşme yapmanın anlamı yok. Benim sözleşmelerimde hiçbir zaman tazminat yok. Başarılı olduğumuz sürece zaten devam ederiz. Bazen başarılı olduğumuz yerde de devam edemiyoruz. İletişim sorunu yaşanabiliyor. Uzun süreli kontrat yapmak benim için doğru değil. Bu işte benim için tek şart var, başarılı olmak."

Son dakika Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)