comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Sergen Yalçın'dan Galatasaray'a: 'Hakemden sızlanacak bir şey yok'

23 Eylül 2019, Pazartesi 01:13
Sergen Yalçın'dan Galatasaray'a: 'Hakemden sızlanacak bir şey yok'

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray maçının ardından hakemle ilgili gelen sorulara çarpıcı yanıtlar verdi. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor, Süper Lig 5. haftasında sahasında Galatasaray 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, 3 dakika uzatma süresine itiraz ederken, hakemin bazı faullerde yanlış kararlar verdiğini söyledi. 

SERGEN YALÇIN'DAN LEVENT ŞAHİN'E CEVAP
Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a ise basın toplantısında maçın sonuna 3 dakikalık ilave ile ilgili gelen soru yöneltildi. Sergen Yalçın, "Az mı uzattı? Keşke 10-15 dakika uzatsaydı. Bizim için daha iyiydi. 1-1'den sonda oyun bize döndü. Daha fazla uzaması Galatasaray lehine bir durum olduğunu düşünmüyorum. Galatasaray tarafından hakemden sızlanacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Aksine, son dakikalarda Guilherme'ye yapılan faulde, Galatasaraylı oyuncunun ikinci sarı karttan atılması lazımdı." ifadelerini kullandı. 

"YEDİĞİMİZ İLK GOLDEN SONRA"

Sergen Yalçın maçla ilgili olarak ise, "Son dakikada attığımız golle, kurtardığımız puandan ötürü mutluyuz. Ancak kazanamadığımız için mutlu değiliz. Şanssız bir gol yedik. Golden sonra konsantrasyonumuz çok düştü ve pozisyonlar verdik. Alanyaspor maçında da bunu yaşadık." diye konuştu. 

Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!