comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatyaspor'dan Sadık Çiftpınar hamlesi! Hadebe ayrılıyor

25 Mayıs 2021, Salı 21:58
Malatyaspor'dan Sadık Çiftpınar hamlesi! Hadebe ayrılıyor

Yeni Malatyaspor, Houston'a transferi gündemde olan Hadebe'nin yerine Fenerbahçe'den Sadık Çiftpınar'ı almak için nabız yokluyor.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor transfer dönemine hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Teenage Hadebe'yi ABD'ye satmak üzere olan Yeni Malatyaspor, Fenerbahçe'den Sadık Çiftpınar için girişimlere başladı.

YENİ MALATYASPOR'DA TRANSFER GELİŞMELERİ
Yeni Malatyaspor'un stoperi Hadebe'nin MLS ekiplerinden Houston'a transferi netleşti. Malatyaspor bu tansferden yaklaşık 1.7 milyon dolar kazanacak. Sonraki satıştan da yüzde 30 payı olacak. Hadebe ise yeni kulübüyle henüz anlaşma sağlamadı.

Öte yandan Malatyaspor, Hadebe'nin yerine Fenerbahçe forması giyen eski oyuncusu Sadık Çiftpınar için nabız yoklamaya başladı. 

CANDEIAS TAMAM, SAGAL VE CEYHUN İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Gençlerbirliği forması giyen Candeias'ın yeni sezonda Malatyaspor forması giyeceği öğrenildi. Denizlispor forması giyen Sagal'la da ilgilenen Malatyaspor, oyuncuya teklifini iletti ve kararını beklemeye geçti.

Alanyaspor ile sözleşmesi biten Ceyhun Gülselam'la da görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

LAZAR MARKOVIC SÜRPRİZİ
Yeni Malatyaspor forvet bölgesine 2 transfer yapmayı planlıyor. İlk aday Macar milli takım forması da giyen Partizanlı oyuncu Filip Holender... Yine Partizan forması giyen Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Lazar Markovic de Malatyaspor'un gündeminde yer alıyor.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!