comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatyaspor'dan Fatih Terim açıklaması

15 Eylül 2017, Cuma 15:23
Malatyaspor'dan Fatih Terim açıklaması

Malatyaspor'da Fatih Terim'in göreve getirileceği iddialarına kulüp başkanı Adil Gevrek FutbolArena aracılığıyla yanıt verdi.

FutbolArena Özel - Malatyaspor'da Fatih Terim iddiasına yanıt geldi! Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın istifası sonrası Fatih Terim iddiası ortaya atıldı.

Milli Takım'daki görevinden ayrılan ve şu anda boşta olan Fatih Terim'e teklif yapıldığı öne sürülmüştü. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, FutbolArena'ya konuyla ilgili açıklama yaptı.
 

Fatih Terim, Malatyaspor'un gündeminde mi?


Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifası sonrası basın toplantısı düzenleyen başkan Adil Gevrek, Sağlam'ın gidiş şekline tepki gösterdi. Basın toplantısını takip eden FutbolArena Malatya Muhabiri Murat Palta'nın Fatih Terim iddiasını sorduğu Adil Gevrek, konuya açıklık getirdi. FutbolArena aracılığıyla Fatih Terim iddiasını yalanlayan Adil Gevrek, böyle bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
 

Malatyaspor'da Adil Gevrek'ten Ertuğrul Sağlam açıklaması


Yeni Malatyaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifası sonrasında Adil Gevrek bir basın toplantısı düzenledi. Ertuğrul Sağlam'ın sorumsuzca davrandığını belirten Adil Gevrek şu ifadeleri kullandı;
''GİTMENİN DE BİR ADABI VARDIR''

"Ertuğrul Sağlam etik olmayan bir şekilde İstanbul'a gidiyor ve görevi bıraktığını söylüyor. Gitmenin de bir adabı vardır. Her ne sorun olursa olsun konuşarak ayrılabilirdik. Bahane ettiği tesisler açılıyor. Hep beraber gezip göreceksiniz.''

''Bursa maçına 2 gün kala Ertuğrul Sağlam'ın kimseye haber vermeden kaçarak çekip gitmesi iş ahlakına yakışmadı."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.