comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Malatyaspor'da Erol Bulut istifa kararı aldı mı?

12 Ocak 2019, Cumartesi 14:11
Malatyaspor'da Erol Bulut istifa kararı aldı mı?

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, hakkında çıkan istifa iddialarıyla ilgili FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında zirve yarışı içerisinde olan Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Erol Bulut'un istifa kararı aldığı iddia edildi. Ligin ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdüren Malatyaspor'da Erol Bulut, iddialar hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

"ÖYLE BİR ŞEY YOK"
Antalya'da takımla birlikte ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Erol Bulut, FutbolArena aracılığıyla istifa iddiasını yalanladı. Böyle bir karar almadığını belirten Erol Bulut, "Bu haberler nereden çıktı? İstifa diye bir şey yok" dedi.

MALATYASPOR'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

FutbolArena'nın Erol Bulut ile konuşmasının ardından Malatyaspor'dan da açıklama yapıldı:

"Bazı basın ve yayın organlarında Teknik Direktörümüz Erol Bulut'un istifa ettiği yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. 

Takımımızın yakalamış olduğu başarılı gidişatta büyük etken olan hocamız ve ekibini yıpratacak, iyi gidişata gölge düşürecek bu tür asılsız haberleri yayınlayan kişi veya kurumlara itibar etmeyiniz. 

Teknik Direktörümüz Erol Bulut takımının başındadır, Evkur Yeni Malatyaspor'umuz 2. Yarıda başarılı gidişatını Erol Bulut önderliğinde sürdürecektir. Kamuoyuna saygı ile bildiririz." 

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, FutbolArena takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

- Sadık Çiftpınar'ın gidişi Malatyaspor'u etkiler mi?

''Alacağımız futbolcu önemli. 3-4 tane oyuncu ile görüşüyoruz. O isimler olursa etkilenmeyeceğiz''

- Malatya'yı seviyor mu? 

''Ben zaten Malatya'da olmaktan mutluyum. Daha önce de çalıştım burada yardımcı hoca olarak. Malatya şehrine yabancı değilim. İşimiz de iyi gidiyor. Sezon sonu sözleşmemiz bitiyor. Sezon sonuna kadar istediğimiz hedefi yakalayıp güzel bir şekilde tamamlamak. Hedefimiz ilk 6 içerisinde.

- Barış Alıcı ve Yiğithan as takımda şans bulabilecek mi?

''Kimsenin garantisi yok. Kendilerini gösterecek mücadele edecekler. Rekabet olacak ve kim iyi ise takım adına o oynayacak.''

Son dakika Yeni Malatyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.