comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Adil Gevrek'ten "Ligler tescil edilsin" önerisi

20 Mart 2020, Cuma 20:35
Adil Gevrek'ten

Kulüpler Birliği toplantısında Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten, "Ligler tescil edilsin." önerisi geldi. 

FutbolArena - Türkiye'de liglerin ertelenmesinin ardından Kulüpler Birliği telekonferans yöntemiyle toplandı ve 18 kulüp başkanının görüşleri alındı. 


Süper Lig ne zaman başlayacak?


Kulüpler Birliği toplantısında liglerin başlama tarihiyle ilgili birçok kulüp başkanının görüşü alındı. Farklı farklı görüşlerin iletildiği toplantıda, liglerin tescil edilme önerisi de getirildi. 

YENİ MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK'TEN LİGLER TESCİL EDİLSİN ÖNERİSİ
Süper Lig'de şu anda 15. sırada yer alan ve kötü günler geçiren Yeni Malatyaspor'da Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, eğer işlerin yolunda gitmemesi durumunda liglerin tescil edilmesi yönünde bir öneri sundu.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ise beIN Sports'a verdiği röportajda bu olasılığın en son ve "İnşallah böyle bir şey yaşamayız" dediği senaryo olarak aktardı. 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde TFF'ye ziyarette bulunan Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in benzer öneride bulunduğu fakat Nihat Özdemir'in ortak paydada buluşulmaması halinde verebilecek bir karar olmadığını söylediği öğrenildi. 

31 MAYIS'TA SÖZLEŞMESİ BİTECEK FUTBOLCULAR

Türkiye Futbol Federasyonu,  UEFA ve FIFA ile başvurarak, görüşecek. Kiralık ve sözleşme süreleri Mayıs sonunda kontratı bitecek olan oyuncuların sözleşmeleri için TFF, Uefa ve FIFA ile görüşme gerçekleştirecek. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"