comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Adem Büyük Yeni Malatyaspor'dan ayrılacak mı?

27 Aralık 2017, Çarşamba 17:29
Adem Büyük Yeni Malatyaspor'dan ayrılacak mı?

Yeni Malatyaspor'a sezon başında transfer olan Adem Büyük'ün devre arasında takımdan ayrılıp ayrılmayacağı konuşuluyordu.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor'da golcü futbolcu Adem Büyük ile ilgili takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberler üzerine futbolcunun menajeri Mustafa Erdem Karagöl, bir açıklama yaparak yalanlamada bulundu. 


Adem Büyük transfer açıklaması


Çıkan haberlerin maksatlı ve kulübün başarısını istemeyen kişiler tarafından ortaya atıldığını kaydeden Karagöl, “Adem Büyük sezon başında Kasımpaşa'dan Evkur Yeni Malatyaspor'a bilerek ve isteyerek transfer oldu. Transfer sürecinde başka kulüplerin de Adem'i çok istediği herkes tarafından bilinen bir gerçek. Futbolcumuz Malatyaspor'da başarılı bir yarı sezonu geride bırakmış olmasına ve camiaya kısa sürede alışarak bütünleşmesine rağmen, kulübün başarısını istemeyen bazı kişiler tarafından ortaya maksatlı haberler atılıyor. Ne demek Adem Büyük devre arasında takımdan ayrılacak. Böyle bir şey olsa, bundan ilk benim haberim olur. Kendisi 2 gün sonra Dubai'ye gidecek ve Malatyaspor'da da çok mutlu. Bu haberlerin tek amacı var, Malatyaspor'u karıştırmak. Lütfen kimse bunlara itibar etmesin. Adem Büyük bu takımın kaptanı ve hakikaten camiayı çok sevdi. Şunu da rahatlıkla söyleyebilirim, Adem ligin ikinci yarısına çok çalışarak bomba gibi girecek” diye konuştu.

Yeni Malatyaspor ile ilgili tüm gelişmeleri Yeni Malatyaspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.