comScore

Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor

Yeni Malatyaspor liderliğini sürdürmek istiyor

15 Ekim 2016, Cumartesi 12:34
Yeni Malatyaspor liderliğini sürdürmek istiyor

TFF 1. Lig'in liderlik koltuğunda oturan Yeni Malatyaspor, Şanlıurfaspor deplasmanından da 3 puanla ayrılarak liderliğini sürdürmek istiyor.  

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, Şanlıurfaspor karşılaşmasından 3 puan hedefleyerek ligdeki liderlik konumlarını devam ettirmek istediklerini söyledi.
 
Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı yaptığı açıklamada, "Her hafta birbirinden zorlu maçlar oynanıyor. Haftalar ilerledikçe takımlar daha da kendini buluyor. Bundan sonraki haftalar da önceki haftalar gibi zorlu geçecek. Bunun bilincinde hazırlıklarımızı tamamladık. Yine zorlu bir deplasmana gidiyoruz. Şanlıurfaspor'un zorlu bir ekip olduğunu biliyoruz. Biz de iyi bir ekibiz. Bunu geçmiş 6 haftada gösterdik. Şanlıurfaspor deplasmanından 3 puanla ayrılarak liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Lider olmak kolay ama orada durmak zordur. Teknik ekip ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Deplasmanda iyi mücadele ortaya koyarak, galibiyetle dönmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.